مرحله نهایی رزمایش «محرم» فردا در کامیاران برگزار می‌شود

فرمانده نیروی زمینی سپاه خبر داد؛

برگزاری مرحله نهایی رزمایش «محرم» فردا در کامیاران


سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه با اعلام خبر برگزاری مرحله نهایی رزمایش محرم این نیرو از صبح فردا (یکشنبه)، گفت: پس از برگزاری دو رزمایش امنیتی در جنوب شرق و رزمایش امنیتی سال گذشته در منطقه اشنویه و ارتفاعات کفارستان که دارای نتایج بسیار خوبی بود، مرحله نهایی رزمایش امنیتی محرم در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو برگزار می‌شود.
به گزارش تیتر برتر ؛

فرمانده نیروی زمینی سپاه اعلام کرد، مرحله نهایی رزمایش محرم نیروی زمینی سپاه فردا (یک‌شنبه) در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: مرحله نخست این رزمایش با استفاده از ۷۰ درصد یگانهای قرارگاه حمزه سید الشهداء‌(ع) مستقر در کردستان از پنج روز گذشته آغاز شده و فردا مرحله نهایی آن به انجام می رسد. 

وی افزود: مراحل انجام این رزمایش با فراخوان گردان های بسیج بیت المقدس، ‌امام حسین (ع)، کوثر استان کردستان آغاز و همزمان یک مرحله رزمایش دفاع شهری با حضور یگان‌های انتظامی، مرزبانی و بسیجیان انجام گرفته که فردا در ارتفاعات شاهو استان کردستان و منطقه کامیاران مرحله نهایی آن انجام خواهد گرفت.

سردار پاکپور با تشریح اهداف رزمایش محرم اظهار کرد: در این رزمایش امنیتی نیروهای عمل کننده آموزش های خود را در یک میدان واقعی تمرین کرده و همزمان مناطق مورد علاقه ضد انقلاب را نیز پاکسازی خواهند کرد.

سردار سرتیپ پاسدار محمد تقی اصانلو، فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهداء (ع) نیز پیرامون برگزاری رزمایش محرم اظهار کرد: مردم و جوانان غیور استان کردستان سال‌های متمادی در کنار رزمندگان اسلام همیشه حاضر به مبارزه بوده اند و با گذشت ۴۰ سال از انقلاب، پیشمرگان کرد بصورت فعال برای مبارزه با عوامل ضد انقلاب حاضر و آماده هستند که این مهم نشانگرحضور فعال و حماسی مردم و بسییجان این استان در فراخوان سراسری نیروهای بسیج است.

وی تاکید کرد: شهدای پیشمرگ کردستان با خون خود امنیت را به این مناطق هدیه داده‌اند و همه ما باید قدردان این عزیزان باشیم.

سردار اصانلو در پایان خاطرنشان کرد: در حقیقت شهدای این مناطق جزو شهدای شاخص کشور هستند که در راه دفاع از انقلاب اسلامی خون خود را هدیه کرده اند.

تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...