چالش سخت برانکو و پرسپولیس با سه غایب بزرگ

روزهای سخت سرخپوشان از راه رسید؛

چالش سخت برانکو و پرسپولیس با سه غایب بزرگ


سازمان لیگ فوتبال ایران زمان دیدار معوقه پرسپولیس و پیکان در هفته نهم لیگ برتر را اعلام کرد و بر آن اساس، دو تیم باید ۲۸ آبان برابر هم قرار بگیرند. پرسپولیس به دلیل درگیر بودن در لیگ قهرمانان آسیا، نمی‌توانست برابر پیکان و ذوب‌آهن قرار بگیرد و دیدارهایش به تعویق افتاد. سازمان لیگ همچنین دیدار پرسپولیس و سپاهان را که قرار بود دوم آذر برگزار شود به تعویق انداخت.
به گزارش تیتر برتر ؛

برگزاری بازی معوقه هفته نهم لیگ برتر فوتبال در تاریخ ۲۸ آبان، پرسپولیس را در شرایط خاص و عجیبی قرار داده است. 

با تمام این اوصاف، سازمان لیگ تصمیم گرفت یکی از دیدارهای عقب افتاده پرسپولیس را ۲۸ آبان برگزار کند تا از فشردگی بازی‌ها و بیشتر به هم ریختن برنامه لیگ جلوگیری کند اما این تصمیم، ایرادهایی هم دارد. 

پرسپولیس از نیم‌فصل دوم فصل هفدهم از خرید بازیکن جدید محروم بود و در ابتدای فصل هم نتوانست تیمش را - پس از رفتن چند ستاره‌اش - تقویت کند. این تیم با همان وضعیت در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و نتیجه‌اش هم خستگی و مصدومیت سه بازیکنش بود. علاوه بر این مساله که کاملا به مجموعه باشگاه مربوط است و سازمان لیگ در آن تقصیری ندارد، پرسپولیس دو بازیکن در تیم ملی بزرگسالان و دو بازیکن در تیم ملی امید دارد و هر دو تیم ملی هم در تاریخ ۲۸ آبان در تهران نیستند. تیم ملی با کی‌روش به قطر می‌رود و امیدها به عمان سفر می‌کنند. به اینها باید نام بشار رسن عراقی را هم افزود که به همراه تیم ملی کشورش در دیدارهای دوستانه حضور خواهد داشت.

در نتیجه، پرسپولیس اکنون با مشکلی بزرگ روبرو است و باید با ۱۷ بازیکن، برابر پیکان صف‌آرایی کند. البته پیکان هم با تیم کامل به میدان نخواهد آمد چون چهار بازیکنش (امیرروستایی، ابوالفضل رزاق پور، محمد خدابنده‌لو و نادر محمدی) به همراه تیم ملی امید به عمان می‌روند.

نگاهی کوتاه به فهرست غایبان پرسپولیس برابر پیکان، می‌تواند عمق دشواری کار برانکو و شاگردانش را در این دیدار عقب افتاده نشان دهد:

امید عالیشاه (مصدوم)

حسین ماهینی (مصدوم)

محمد انصاری (مصدوم)

علیرضا بیرانوند (تیم ملی)

احمد نوراللهی (تیم ملی)

سعید حسین‌پور (تیم ملی امید)

حمیدرضا طاهرخانی (تیم ملی امید)

بشار رسن (تیم ملی عراق)

به این ترتیب، فهرست بازیکنان پرسپولیس که می‌توانند برابر پیکان بازی کنند به این شرح است:

جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، علی علیپور، کمال کامیابی‌نیا، احسان علوان‌زاده، سیامک نعمتی، محسن ربیع خواه، شایان مصلح، ابوالفضل درویشوند، بوژیدار رادوشوویچ، گادوین منشا، احسان حسینی، آدام همتی، محمدامین اسدی، شاهین عباسیان و احمد بهاروندی.

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...