روز جهانی کودک

کودکان کرمانشاهی سفیران کوچک آب شدند


کودکان کرمانشاهی در جشنواره “سفیران کوچک آب” که به مناسبت روز جهانی کودک و با شعار “جان آب درخطر است، ما می توانیم در حفظ آن کوشا باشیم” در محل سالن آمفی تئاتر شرکت آبفا برگزار شد، بر صرفه جویی و مصرف درست آب تأکید کردند.
به گزارش تیتر برتر ؛

به گزارش تیتربرتر؛به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در این جشنواره که با مشارکت شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه و اداره کل بهزیستی و با حضور کودکان مهدهای کودک شهر کرمانشاه برگزار گردید، اجرای کلیه آیتمهای مراسم به عهده کودکان بود که با خواندن قرآن، سرود، شعر و دکلمه و اجرای نمایش با موضوع ضرورت صرفه جویی در مصرف آب روز جهانی کودک را جشن گرفتند.

مهندس علیرضا تخت شاهی، مدیر عامل آ بفا استان در این جشنواره اظهارداشت: جشنواره سفیران کوچک آب از برنامه های ابلاغی شرکت مهندسی آبفای کشور است و شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در راستای فرهنگ سازی در مصرف آب برنامه های ویژه و متنوعی را در این خصوص در طول سال برای کودکان و نونهالان در نظر گرفته است.

تخت شاهی افزود: شرکت آب و فاضلاب از برنامه های فرهنگی که بتواند به آموزش و فرهنگ سازی عمومی در رابطه با صرفه جویی آ ب انجام شود حمایت می کند.

مدیر عامل آبفا استان کرمانشاه، افزود: در راستای این اهداف توانستیم با مشارکت خوب اداره کل بهزیستی استان، برنامه خوب و با نشاطی برای بچه های مهدکودکی جشنواره (سفیران کوچک آب ) را اجرا کنیم.

تخت شاهی در ادامه گفت:بر نامه های متعددی در سطح استان با اولویت آموزش کودکان انجام داده ایم، و تا پایان سال امیدواریم بتوانیم جشنواره های دیگر را با جدیت به اجرا بگذاریم.

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...