مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد


مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطق اصفهان، با حضور مدیر مخابرات منطقه اصفهان ،معاونین وی و جمعی از مدیران مخابراتی امروز یکشنبه مورخ 97/7/15 در سالن اجتماعات ساختمان ستاد مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد.
به گزارش تیتر برتر ؛

به گزارش تیتربرتر؛به نقل از اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،در این مراسم مهندس شاهین ملک زاده به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان معرفی و از زحمات مهندس حمیدرضا عسگری قدردانی شد.

 مهندس مهدی حیدری زاده مدیر مخابرات منطقه اصفهان ،ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار مهندس حمیدرضا عسگری در زمان تصدی مسئولیت روابط‌عمومی این مجموعه ، اظهار داشت: روابط عمومی به منزله پل ارتباطی دو سویه بین مردم و سازمان بوده و به دلیل جایگاه راهبردی زیربنایی خود می تواند یک مجموعه را در همگامی با پیشرفت و تحولات یاری دهد.

  براساس این گزارش در این مراسم حضار از اخلاق‌مداری، اشراف به کار،نگاه علمی و تخصص‌گرایی رئیس اداره روابط‌عمومی تقدیر کردند و خواستار ادامه این روند و موفقیت‌ها از سوی رئیس جدید این اداره شدند. 

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از سوی مدیر مخابرات منطقه،معاونین و جمعی ازهمکاران از تلاش های مهندس عسگری تقدیر و تجلیل بعمل آمد و نیز حکم انتصاب مهندس ملک زاده قرائت و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت گردید.


دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...