مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد


مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطق اصفهان، با حضور مدیر مخابرات منطقه اصفهان ،معاونین وی و جمعی از مدیران مخابراتی امروز یکشنبه مورخ 97/7/15 در سالن اجتماعات ساختمان ستاد مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد.
به گزارش تیتر برتر

به گزارش تیتربرتر؛به نقل از اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،در این مراسم مهندس شاهین ملک زاده به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان معرفی و از زحمات مهندس حمیدرضا عسگری قدردانی شد.

 مهندس مهدی حیدری زاده مدیر مخابرات منطقه اصفهان ،ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند و ماندگار مهندس حمیدرضا عسگری در زمان تصدی مسئولیت روابط‌عمومی این مجموعه ، اظهار داشت: روابط عمومی به منزله پل ارتباطی دو سویه بین مردم و سازمان بوده و به دلیل جایگاه راهبردی زیربنایی خود می تواند یک مجموعه را در همگامی با پیشرفت و تحولات یاری دهد.

  براساس این گزارش در این مراسم حضار از اخلاق‌مداری، اشراف به کار،نگاه علمی و تخصص‌گرایی رئیس اداره روابط‌عمومی تقدیر کردند و خواستار ادامه این روند و موفقیت‌ها از سوی رئیس جدید این اداره شدند. 

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از سوی مدیر مخابرات منطقه،معاونین و جمعی ازهمکاران از تلاش های مهندس عسگری تقدیر و تجلیل بعمل آمد و نیز حکم انتصاب مهندس ملک زاده قرائت و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت گردید.


دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...