آغازچهارمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات با یاد و نام فرخی یزدی

آغازچهارمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات با یاد و نام فرخی یزدی


مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، با تاکید بر ایجاد انسجام و همکاری در بین اهالی رسانه در مراسم رونمایی از پوستر چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات در یزد، اظهار داشت: هدف اصلی از برگزاری جشنواره منطقه ای مطبوعات ضمن رقابت، ایجاد رفاقت و همکاری است و امیدواریم که برگزاری این جشنواره باعث انسجام هرچه بیشتر اهالی رسانه شود.
به گزارش تیتر برتر ؛

به گزارش تیتر برتر از یزد،مجید جوادیان زاده با اشاره به ظرفیت بالای استان یزد در زمینه ی فعالیت های رسانه ای، گفت: با توجه به اینکه استان یزد از نظر وجود دانشکده های خبر، جزو استان های شاخص کشور است، به دنبال این هستیم که استان یزد محور رسانه ای منطقه قرار گیرد و با توجه به سابقه خوب این استان در روزنامه نگاری، این مهم می تواند محقق شود. 

جوادیان زاده توجه به روزنامه نگاری تخصصی را یکی از اهداف مهم جشنواره منطقه ای مطبوعات دانست و اظهارداشت: یکی از اهداف برگزاری جشنواره مطبوعات، رشد روزنامه نگاری تخصصی است تا افراد بتوانند در حوزه های مختلف به صورت تخصصی وارد کار شوند و موضوعاتی مانند آب را که به یک بحران تبدیل شده است را به صورت ویژه در رسانه های خود انعکاس دهند.

دبیراجرایی جشنواره ی منطقه ای مطبوعات نیز در این مراسم ضمن تشریح فرایند برگزاری این جشنواره گفت: موضوع برگزاری این جشنواره از تیرماه سال جاری مطرح شد و با هماهنگی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد، مقدمات کارآغاز شد.

سهیل شریعتمداری در ادامه افزود: جشنواره منطقه ای مطبوعات با نام «فرخی یزدی» برگزار می شود و امیدواریم بتوانیم اختتامیه این جشنواره را اوایل اسفندماه و همزمان با سالروز تولد این روزنامه نگار یزدی برگزار کنیم.

شریعتمداری در خصوص ارسال آثار به این جشنواره گفت: آثار اهالی رسانه که در فاصله زمانی اول فروردین سال ۱۳۹۶ لغایت ۳۰آبان ۹۷ در رسانه ها منتشر شده امکان شرکت در بخش رقابتی جشنواره را دارد و هر فرد می تواند تا ۶ اثر خود را برای داوری ارسال کند. ضمن اینکه آثار در دو بخش اصلی و ویژه بررسی خواهند شد. علاقمندان می توانند با مراجعه به صفحه استان یزد در پورتال خانه مطبوعات به نشانی www.khanehmatbooat.ir از آخرین اخبار جشنواره و چگونگی ارسال آثار اطلاع یابند.

دبیراجرایی جشنواره منطقه ای مطبوعات در خصوص نحوه داوری آثار اظهارداشت: تمام فرایند ارسال آثار به صورت الکترونیک انجام می شود و داوری آثار نیز توسط اساتید دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها انجام خواهد شد. وی در ادامه اظهار داشت: این جشنواره با حضور اهالی رسانه از استانهای یزد، فارس، کرمان و حوزه کرمان جنوب برگزار می شود.

مراسم رونمایی از پوستر چهارمین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات محلی، سرپرستی های استانی، پایگاه های خبری و نمایندگی خبرگزاری ها با حضور اصحاب رسانه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار شد.

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...