تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : خوش تيپ بودن و شيك بودن خانم هاي چادري
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1397 - 14:30 کد خبر:80381
خانم هاي چادري كه دوست دارند شيك پوش باشند و از يكنواختي دربيايند به نكات ساده در ادامه مطلب توجه كنند.


به گزارش تيتربرتر، حجاب براي هر فردي به شكل خاصي معنا شده است. اين تصور غلطي است كه بعضي افراد فكر مي كنند كه داشتن حجاب جلوي شيك پوشي را مي گيرد. در حالي كه مي توان با چادر و روسري هم شيك پوش بود. اگر شما فردي چادري هستيد و دوست داريد هنگام استفاده از چادر راحت باشيد و در عين حال شيك پوش باشيد به نكاتي كه در ادامه آمده است توجه كنيد. اين نكات به شما كمك مي كند تا از ليز خوردن و نامرتبي چادر و روسري جلوگيري كنيد.
شيك پوشي با چادر
 
خانم هاي چادري هم مي توانند خوش تيپ بودن را تجربه كنند. بعضي ها تصور مي كنند كه پارچه سياه چادر سرتا پاي آن ها را مي پوشاند و جلوي زيباييشان را مي گيرد در حالي كه اين طور نيست. با رعايت يكسري نكات شما هم مي توانيد فرد خوش تيپي باشيد. به عنوان مثال در انتخاب رنگ روسري از رنگ هاي ملايم و شاد استفاده كنيد. هنگام خريد روسري به جنس پارچه آن توجه كنيد تا به راحتي روي سر بايستد و ليز نخورد. معمولا روسري هاي نخي بهتر از ابريشمي و ساتن روي سر مي ايستند. اگر هنگام استفاده از روسري نخي از فرم جلوي روسري گله داريد مي توانيد از طلق استفاده كنيد تا روسري شما خوش فرم بايستد.
 
خانم هاي چادري مي توانند براي شيك پوشي از شال يا روسري و كيف و كفش و مانتو شلوارهاي رنگ شاد و ملايم استفاده كنند. و با اين روش مي توان ظاهري خوش تيپ داشت. تيپ خوب ما هم به خودمان و هم به ديگر اعضاي جامعه روحيه خواهد داد. از آنجايي كه اين روزها خانم هاي زيادي در محيط هاي كار زنانه مشغول فعاليت اند و اصلا محيط كار زنانه يك امتياز براي استخدام كنندگان بانوان براي جذب نيروي خانم به شمار مي آيد با داشتن لباس هاي زيبا با رنگ هايي شاد مي توانيد انرژي زيادي به همكارانتان بدهيد.
 
خوش تيپ بودن خانم ها ي با حجاب و چادري
 
بعضي از خانم ها به راحتي به سمت استفاده از رنگ هاي شاد و روشن نمي روند چون تصور مي كنند با اين رنگ ها توجه نامحرم به آن ها جلب مي شود. در حالي كه اين تصور كاملا غلط است. امروزه اكثر جوانان طرفدار رنگ هاي روشن و ملايم هستند و كمتر كسي به سراغ رنگ مشكي مي رود. استفاده از اين رنگ هاي ملايم و شاد براي خانم هاي چادري هيچ ايرادي ندارد بلكه به آنان روحيه و انرژي زيادي مي بخشد. خيلي از افرادي كه هنوز از فرهنگ هاي كهنه استفاده مي كنند و تفكرات به روز ندارند فكر مي كنند خانم هايي كه لباس هايي با رنگ روشن مي پوشند قصد خودنمايي دارند.
 
مشكل بزرگ تر اين است كه برخي افراد با استناد به احكام الهي مي خواهند خانم ها را سراسر مشكي پوش و تيره پوش كنند.اما چرا زنان ما بايد در جامعه به گونه اي رفت و آمد كنند كه انگار هر روز به مراسم ختم مي روند! خانم هاي چادري علاوه بر استفاده از رنگ هاي روشن بايد خوش رو و اجتماعي باشند و با محبت با اطرافيان رفتار كنند تا تصوير منفي اي از چادري ها به عنوان افرادي بد اخلاق و اخمو در ذهن مردم باقي نگذارند. خانم هاي چادري بايد با استفاده از رنگ هاي ملايم و روشن به اطرافيان حس آرامش بدهند و ديگران را جذب حجاب و چادر كنند و در ذهن ديگران ياد و خاطره اي مثبت ايجاد كنند.