تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : هزينه يك تور هيجان انگيز به دبي چقدر است
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1397 - 06:20 کد خبر:80621
امروزه سفر به دبي يكي از پرطرفدارترين و جذاب ترين اهداف گردشگران از تمام نقاط دنياست به طوري كه دبي در مدت كوتاهي به يكي از بهترين و هيجان انگيزترين قطب هاي گردشگري از سراسر دنيا تبديل گشته است .

با گشت نويد ارزان سفر كنيد

امروزه سفر به دبي يكي از پرطرفدارترين و جذاب ترين اهداف گردشگران از تمام نقاط دنياست به طوري كه دبي در مدت كوتاهي به يكي از بهترين و هيجان انگيزترين قطب هاي گردشگري از سراسر دنيا تبديل گشته است .

دلايل زيادي براي انتخاب دبي به عنوان مقصد گردشگري وجود دارد از جمله تفريحات هيجان انگيز  و بسيار لذت بخش ,هتل هاي لوكس,بازارهاي بسيار شيك و مكان هاي گردشگري بسيار زيبا

اگر ميخواهيد به دبي سفر كنيد بهتر است اهداف خود را قبل از سفرتعيين كنيد و براي مدت زمان مسافرت خود يك برنامه ريزي كامل بريزيد .در اين صورت به راحتي ميتوانيد از تمام لحظات سفر خود نهايت لذت را ببريد.

اگر به دنبال ماكز خريد دبي هستيد اگر به دنبال يافتن ارزان ترين مراكز خريد در دبي هستيد /اگر به دنبال يافتن هتل ها و قيمت هتل ها در دبي هستيد ويا اينكه ميخواهيد زيباترين مراكز ديديني را در دبي بشناسيد و يا هر سوالي درباره دبي داريد از وبسايت گشت نويد ديدن كنيد و جواب تمامي سوالات خود را در اين وبسايت جامع ببينيد.

آژانس مسافرتي گشت نويد ارائه دهنده تمامي تورهاي مسافرتي با امكاناتي بسيار بالا و قيمتي منصفانه مي باشد و شما به راحتي مي توانيد تور مورد نظرتان را با قيمتي منصفانه از گشت نويد خريداري نماييد.

تور دبي

قيمت تور دبي چند؟

قيمت تور دبي  در فصول مختلف فرق ميكند ، به طور مثال در فصل بهار قيمت تور دبي با توجه به اينكه مردم سفر هاي نوروزي را پشت سر گذاشته اند. نسبتا افت زيادي ميكند. اما منظور از نسبتا نسبت به ايام نوروز و نسبت به ايام پيك قبل از سال مي باشد. قيمت تور هاي دبي در فروردين ماه و بعد از چهاردهم فروردين به بعد حدود ۳۵ درصد نسبت به ايام نوروز افت دارد.قيمت تور دبيدر خردادماه به دليل شروع امتحان هاي مدارس يك روند نرمالي را براي مسافرين به همراه دارد.در دبي هتلهاي معروفي چون هتل آتلانتيس دبي كه محبوب ترين هتل براي مسافران  تور دبي  مي باشد.

راه هاي ارتباطي با گشت نويد :

آدرس وبسايت :http://gashtenavid.com

آدرس آژانس:تهران – خيابان بني هاشم – نبش كوچه مهرداد صالحي _طبقه اول

ايميل:email: info@gashtenavid.com

تلفن تماس:۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲