تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : اضافه شدن قابليت جديد به استوري‌هاي اينستاگرام
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1397 - 05:05 کد خبر:80688
شبكه اجتماعي اينستاگرام قابليت جديدي را به پلتفرم استوري هاي خود افزوده است كه مخاطبان مي توانند به استوري هاي قابل مشاهده، واكنش نشان دهند.


به گزارش تيتربرتر به نقل از وب سايت phonearena، شبكه‌هاي اجتماعي در چند سال اخير، هر يك به منظور جلب رضايت كاربران خود و افزايش محبوبيت و استفاده توسط كاربران، گاهي قابليت‌ها و امكانات جديدي را اضافه و ارائه مي‌كنند.
قابليت افزودن استوري‌هاي اينستاگرام در ماه اوت سال گذشته ۲۰۱۶ ميلادي به اين شبكه اجتماعي اضافه شد و از همان ابتدا ميليون‌ها طرفدار را به خود جذب كرد. از آن زمان تاكنون كه حدود بيش از يك سال مي‌گذرد، مي‌توان گفت اين قابليت مهم‌ترين و پرطرفدارترين قابليتي است كه تاكنون به اپليكيشن اينستاگرام افزوده شده است.
 
اينستاگرام بعنوان يكي از محبوب ترين و پرطرفدارترين شبكه هاي اجتماعي، حالا اين بار قابليت جديدي را تحت عنوان emoji slider ارائه و منتشر كرده است. با استفاده از اين قابليت جديد، كاربران قادر خواهند بود تصوير يا ويديوي منتخب خود را به عنوان استوري به اشتراك گذاشته و قبل از انتشار كامل آن، از قابليت ايموجي اسلايدر استفاده كرده و آن را بر روي هرجايي از استوري كه مي خواهند، قرار بدهند. مخاطبان استوري و فالوورهاي موردنظر پس از مشاهده استوري مي توانند به آن واكنش نشان دهند.
 
روش كار اين قابليت بدين صورت است كه كاربران با كشيدن شكلك (ايموجي) مورد نظر بر روي صفحه، مي توانند ميزان علاقمندي خود به استوري منتشر شده دوستانشان را نشان داده و ثبت كنند.
 
اينستاگرام يكي از محبوب‌ترين شبكه‌هاي اجتماعي در ميان كاربران فضاي مجازي به شمار مي‌رود كه در اين ميان، نسل جوان و نوجوان از آن استقبال بيشتري نسبت به ساير رده‌هاي سني كرده‌اند.
 
اين شبكه اجتماعي در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ ميلادي به ركوردي بي‌سابقه در ميان شبكه‌هاي اجتماعي دست يافت و آن هم جاي دادن بيش از ۸۰۰ ميليون كاربر فعال در ماه بود.  
 
نسخه به روزرساني جديد اينستاگرام كه شامل اين قابليت جذاب نيز مي شود، نسخه ۴۴ اين اپليكيشن است كه براي تمامي كاربران گوشي هاي اندرويدي و iOS قابل اجرا و دسترسي خواهد بود.