تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : هزينه تور مالزي با گشت نويد
سه شنبه، 25 اردیبهشت 1397 - 08:22 کد خبر:80801

هزينه تور مالزي با گشت نويد

مالزي يك كشور مسلمان است و هرساله بسياري از گردشگران ايراني به قصد مسافرت وخريد به اين كشور زيبا مسافرت ميكنند مالزي از مكان هاي محبوب گردشگري براي ايرانيان و ساير كشورهاي مسلمان است و به همين دليل تور هاي مالزي از تورهاي پرطرفدار در ايران است .

اگر قصد خريد تور مالزي داريد و ميخواهيد يك تور مسافرتي خوب با امكانات عالي و هزينه مناسب خريداري نماييد بهتر است قبل از خريد تور هاي ارائه شده را براي آژانس هاي مختلف با هم مقايسه كنيد و بهترين تور را با شرايط دلخواه خود خريداري نماييد .

گشت نويد ارائه دهنده انواع تور هاي مالزي با امكانات و قيمت هاي متفاوت !!

از آنجا كه امكانات تورهاي مختلف با هم متفاوت است قطعا قيمت تورها نيز با هم فرق ميكند هرچه نوع هواپيمايي .نوع هتل مورد اقامت و خدمات ارائه شده در سفر بالاتر باشد هزينه ارائه شده براي تور نيز بيشتر خواهد بود .البته ممكن است بتوانيد يه تور با امكانات بالا و  قيمت پايين خريداري كنيد اما اين امكان براي تمام موقع سال مهيا نيست و ممكن است در مواقع خاصي از سال يا در تور هاي تخفيف دار و لحظه آخري بتوان تور هاي ارزان تر از ساير مواقع خريداري نمود .

البته براي خريد تورهاي ويژه بايستي خيلي حواستان جمع باشد چراكه به محض ارائه آنها در مدت زمان كوتاهي خريداري خواهند شد .

با گشت نويد تورهاي لاكچري و با امكانات بالا را با قيمتي بسيار مناسب خريداري نماييد.

گشت نويد در ارائه قيمت تور هاي مسافرتي خود بسيار منصف است و تمام تورهاي ارائه شده توسط اين آژانس در نوع خود داراي امكانات بالا و قيمت پايين ترين نسبت به موارد مشابه مي باشند .

بهترين قيمت تورمالزي را از گشت نويد بخواهيد  ۲۲۳۳۲۷۵۳

قيمت تور مالزي در فصول مختلف فرق ميكند .

 به طورمثال در فصل بهار با توجه به اينكه مردم سفر هاي نوروزي را پشت سر گذاشته اند نسبتا افت زيادي ميكند.

اما منظور از نسبتا ، نسبت به ايام نوروز و نسبت به ايام پيك قبل از سال مي باشد.

قيمت تور مالزي در فروردين ماه و بعد از چهاردهم فروردين به بعد حدود ۴۰ درصد نسبت به ايام نوروز افت دارد.

در ارديبهشت ماه قيمت به دليل خوب شدن هوا نسبت به فروردين رشد ۲۰درصدي را در خود مي بيند.

در خردادماه به دليل شروع امتحان هاي مدارس يك روند نرمالي را براي مسافرين به همراه دارد.

مثلا اگر  قيمت تورمالزي در ارديبهشت ماه يك هتل ۴ ستاره  به مدت سه شب و چهار روز مبلغ ۱ميليون تومان باشد.

در خرداد ماه كاهش پيدا ميكند. اما با شروع فصل گرم تابستان و شروع مسافرت ها افزيش پيدا ميكند.

با توجه به اين موضوع كه كشور مالزي از جمله كشورهايي است كه به واسطه ي زيبايي ها و همچنين جاذبه هاي گردشگري و جذابيت هايي كه دارد همه ساله افراد بسياري را از طريق تور مالزي به سوي خود مي كشاند قيمت اين تور نيز مدام در حال تغيير مي باشد.

اما قيمت تور مالزي با توجه به امكانات اين تور و همچنين زيبايي هاي اين كشور و هتل هاي بسيار معتبري كه در اختيار مسافران قرار مي گيرد بسيار مناسب مي باشد.

آژانس هواپيمايي گشت نويد بهترين و مناسب ترين تور مالزي را با قيمت هاي بسيار مناسب در اختيار مسافران محترم قرار مي دهد.

همچنين اين آژانس هواپيمايي امكانات بسيار ويژه اي را در تور مالزي خود براي مسافران در نظر مي گيرد كه اين امكانات شرايط را براي مسافرت به اين كشور زيبا بسيار آسان مي نمايد.

قيمت تور مالزي
قيمت تور مالزي

قيمت تور مالزي تير ماه با مرداد ماه تفاوت چنداني ندارد ولي اين دو ماه در فصل تابستان نسبت به كل فصل بهار كاهش زيادي را در قيمت تورمالزي دارد.

قيمت تور مالزي در شهريور ماه به اوج خود به دليل نزديك شدن به پايان تعطيلات مي رسد .

در پاييز افزايش زيادي نسبت به فصل تابستان داشته و حدود ۳۰درصد افزايش پيدا ميكند.

قيمت تورمالزي در زمستان روند صعودي را به خود گرفته و در بهمن ماه شروع رزرو تورهاي نوروزي مي باشد.

موقعييت مالزي

مالزي كشوري در جنوب شرقي آسيا كه پايتخت آن كوالالامپور ميباشد.

در مالزي ۱۳ استان وجود دارد كه استانداران خود را پادشاه مي نامند. جمعييت مالزي حودا ۲۶ مليون نفر ميباشد.

آب و هواي مالزي

مالزي كشوري است كه داراي آب و هواي گرم و مرطوب است. به بيان ديگر مي توان گفت در اين كشور باران هاي فراوان ريزش مي كنند. اما دماي هوا در اين كشور چندان پايين نيست و تنها حدود ۲۴-۳۴ درجه است. شما مي توانيد با لباس هاي راحت و خنك در خيابان هاي مالزي قدم بزنيد. اما هرگز آوردن چتر با خود را فراموش نكنيد.  

مالزي در فصل پاييز در ميان پوششي از ابر و مه فرو مي رود و باران هاي موسمي شديد شروع به ريزش مي كنند. اگر عاشق باران و جنگل هاي استوايي هستيد، مالزي و به خصوص جزاير زيباي آن را در اين فصل ديدن كنيد.

اما بهترين زمان مسافرت به مالزي اوايل اواخر زمستان ( از اوايل ماه دسامبر تا ژانويه) و اوايل تابستان ( ماه هاي ژوئن تا آگوست) مي باشد

انواع غذاهاي معروف مالزي

غذاي معروف اين كشور ناسي لماك است كه اساس آن برنج پخته شده در شير نارگيل است.

البته مواد تشكيل دهنده آن بسته به مناطق مختلف مالزي دارد به طور مثال از تخم مرغ آب پز،بادام زميني،سبزيجات،گوشت بره،گوشت گاو،غذاي دريايي به همراه پودر كاري(به همراه سس قرمز همراه با فلفل)سرو مي كنند.

مرغ رندانگ يكي از شگفت انگيزترين خورشت هاي كشور مالزي مي باشد.

كه به همراه ادويه جات و ترشي جات و شير نارگيل معطر ميشود.

بادام زميني خمير هزار لا يكي ديگر از غذاهاي معروف اين كشور مي باشد.كه مواد تشكيل دهنده آن بادام زميني شيرين پيچيده شده لا به لاي خمير شيريني ترد كه سرخ ميشود و بسيار اشتها آور است.

(رشته فرنگي سرخ شده) يكي از غذاهاي گياهي لذيذ مالزي مي باشد كه به همراه سس سويا،سس گوجه فرنگي و آهك سرو ميشود.

ميوه و غذاهاي مالزي جزو پرطرفدارترين ميوه ها و غذاهاي جهاي دنيا قرار گرفته اند.

اين غذاها با شيوه و آداب و رسوم خاصي پخت مي شوند و همچنين ادويه هايي در اين غذاها استفاده مي شود كه در هيچ كجاي دنيا يافت نمي شود.

افراد بسياري هستند كه از مسافرت خود به مالزي بهترين بخش آن را مربوط به رفتن به رستوران هاي بزرگ اين كشور و استفاده از غذاهاي اين كشور مي دانند.

بنابراين پيشنهاذ ما به شما اين است كه اگر از طريق تور مالزي به اين كشور زيبا مسافرت كرديد علاوه بر بازديد از نقاط بسيار زيبا و ديدني آن حتما سري به رستوران هاي اين كشور بزنيد و به خصوص از غذاهاي محلي ايتن كشور تناول كنيد.

آيا كشور مالزي را آن طور كه بايد مي شناسيد؟

كشور مالزي يكي از بهترين كشورهايي مي باشد كه شما مي توانيد آن را براي مسافرت هاي تفريحي خود انتخاب كنيد و از اقامت خود در اين كشور نهايت لذت را ببريد.

اين كشور از جمله كشورهايي است كه داراي مناظر طبيعي بسيار زيبا با جاذبه هاي گردشگري فراوان مي باشد كه اين جاذبه ها يكي از هيجان انگيزترين جاذبه هاي گردشگري دنيا به شمار مي آيد.

خيابان  هاي مالزي

خيابان هاي كشور مالزي بسيار تميز و منظم مي باشد و شما مي توانيد به راحتي و در آرامش كامل در اين خيابان ها به گشت و تردد بپردازيد.

بنابراين اگر خواستار مسافرتي خاطره انگيز براي تعطيلات خود مي باشيد حتما مسافرت از طريق تور مالزي را در برنامه ي خود قرار دهيد.

قيمت تور مالزي با توجه به شرايط مختلفي معين مي شود اما شما مي توانيد بهترين تور مالزي با قيمت هاي بسيار مناسب را در شركت هواپيمايي گشت نويد بيابيد.

گشت نويد و تور مالزي

اين شركت شرايط بسيار ويژه و منحصر به فردي را براي مسافرين تور مالزي خود در نظر مي گيرد و با امكاناتي كه در اين تور براي مسافرين خود در نظر ميگيرد موجب مي شود شما يكي از بهترين مسافرت هاي عمر خود را تجربه كنيد.

مالزي از كشورهاي كه در جنوب شرقي اسيا قرار دارد و از كشورهاي آسيايي است كه بسيار مورد توجه ايراني ها است و تور هاي مالزي همواره در ايران از طرفداران بسياري برخوردار است. قيمت تور هاي مالزي با توجه به فراهم كردن اوقات خوش براي شما از تورهاي خوش قيمت محسوب مي شود.

بهترين مكانها و جادبه هاي مالزي كجاست؟

شبه جزيره مالزي از جمله مكان هاي زيبا است كه براي شنا و تفريح هاي ساحلي جاي دنج و مناسب است و اين سواحل همواره مورد علاقه غواصها براي لذت بردن از دنياي زير اب است.

بلندترين برج هاي دوقلوي جهان در مالزي قرار دارد اين برج ها به برجهاي دوقلوي پتروناس معروف است اين بنا از زيباي هاي كشور مالزي محسوب ميشود كه در حال حاضر از يكي از نقاط پر بازديد در مالزي به شمار مي ايد.

اين برج ها در جهان شهرت دارن و منظره اي بسيار زيبا و منحصر به فرد را به اين شهر داده اند.

اين برج ها به قدري زيبا هستند كه مكاني كه اين برج ها در آن قرا گرفته اند همواره مورد توجه و ازدحام جمعيت براي بازديد از آن مي باشد.

پارك پرندگان كوالالامپور نيز از جاذبه هاي است كه بينندگان بسياري رابه خود جذب مي كند و اين مكان زيبا شهرت بسياري در جهان دارد.

ارتفاعات كامرون با منظره هاي وصف ناپذير برترين تصاوير را در برابر چشمان شما خلق مي كند ابشارها و جنگل هاي قرار گرفته در ارتفاعات كامرون از مناطق ديدني است كه بينندگان را جذب خود مي كند.

اگر به دنبال يك پياده روي در جنگل هاي مالزي هستيد پارك ملي مالزي از بهترين مكان ها براي طي كردن مسير هاي جنگلي با ديدن انواع حيوانات است.

پياده روي در اين پارك مي تواند براي شما بسيار هيجان انگيز و آرامش بخش باشد.

اين پارك داراي مناظري بسيار زيبا و ديدني براي بازديد مي باشد.

افراد بسيار زيادي از جاي جاي مختلف دنيا براي ديدن از اين پارك و نقاط ديدني ديگر اين كشور به كشور مالزي مسافرت مي كنند جنگل هاي مالزي نيز مكاني بسيار مناسب براي اطراق مي باشد.

قيمت تور مالزي به چه عواملي بستگي دارد؟

قيمت تور هاي مالزي به عوامل مختلفي بستگي دارد . از جمله اين عوامل مي توان تعداد روز هاي تور مالزي را بيان كرد تور هاي مالزي در تعداد روزهاي مختلف ارائه مي شود . همچنين نوع هتل هاي در نظر گرفته در تور هاي مالزي قيمت هاي مختلفي را براي تور مالزي به وجود مي اورد. انواع هتل ها در مالزي است كه قيمت هاي متنوع و مختلفي دارد.

اين كه چه زماني را براي سفر به مالزي در نظر بگيريد نيز در قيمت تور مالزي تاثير گذار است.در فصل هاي تابستاني و بهاري قيمت تور مالزي بالاتر نسبت به فصل هاي سرد است.

البته اين نكته نيز لازم به ذكر مي باشد كه شركت هواپيمايي گشت نويد امكانات ويژه اي را در تور مالزي خود براي مسافران در نظر مي گيرد كه اين امكانات مي تواند شرايط سفر و همچنين هزينه ها را براي مسافران بسيار مناسب مي نمايد.

براي اينكه يكي از بهترين مسافرت هاي خود از طريق تور مالزي را تجربه كنيد همين حالا با آژانس هواپيمايي گشت نويد تماس بگيريد.

۰۲۱۲۲۳۳۲۷۵۳

تور مالزي | تورهاي خارجي | تور ارزان مالزي

سلام دوستان عزيز خيلي خوبه براي سفر به كشورهاي مختلف اطلاعات كافي و لازم را در مورد ان كشور داشته باشيد . با اطلاع بيشتر از فرهنگ ، اب و هوا ، زبان ، مكان هاي ديدني ، نقشه شهر و غيره برنامه ريزي بهتري را مي توانيد براي سفر به مالزي داشته باشيد.من در اين مطلب مي خواهم شما را براي يك سفربه تور مالزي اماده سازم.

مسافران عزيز اگر دوست داري به بهترين مراكز خريد مالزي برويد.كوالالامپور پايتخت مالزي يك  خيابان پرهيجان به اسم بوكيت بينتانگ دارد كه از انواع مراكز تجاري مختلف در اين خيابان قرار دارد.براي سفر به مالزي هم پرواز ماهان و اير اسيا با پروازمستقيم كوالالامپور كه طول پرواز ۸ ساعته مي باشد.پرواز اير اسيا رفت ۰۰:۰۵ و برگشت ۱۹:۰۵ مي باشد.پرواز ماهان در عيد ۲۲:۰۰ رفت و ۱۲:۳۰ برگشت وپرواز ماهان در ايام عادي ۲۲:۰۰ رفت و ۲۳:۳۰ برگشت مي باشد.براي پيشنهاد از هتل هاي ۳ ستاره  هتل   PACIFIC EXPRESS مي باشد. چرا؟

هتل ها در مالزي

چون اين هتل ۳ ستاره هم ارزان قيمت ودر مركز شهر ودسترسي راحت به وسايل نقليه عمومي مي باشد.از هتل هاي ۴ ستاره هتل FURAMA  و NOVOTEL  را از نظر تميزي و خدمات و قيمت مناسبتر نسبت به هتل هاي ۴ ستاره ديگر مي توان پيشنهاد كرد.لازم است بدانيد مسافران تور مالزي روزهاي پروازي اير اسيا روزهاي (دوشنبه- چهارشنبه – پنجشنبه) و پرواز ماهان با روزهاي پروازي(يكشنبه –دوشنبه – چهارشنبه –جمعه )كه در عيد نوروز پروازهاي ماهان همه روزه پرواز دارد.

قرار گرفتن مالزي در خط استوا

مالزي به دليل قرار گرفتن در خط استويي از دماي گرم و مرطوب مي باشد.بهترين زمان برا ي سفر به تور مالزي در ماه دسامبر و  ژانويه در ساحل غرب شبه جزيره مالزي است. ماه ژوئن و ژوئيه ساحل شرق شبه جزيره مالزي و شرق مالزي در جزيره بورنئو مي باشد.و در ماه مه و اكتبر با باران هاي موسمي در سواحل غرب شبه جزيره مالزي سفر به كوالالامپور و مالا كا و جزاير زيباي پنانگ و لنكاوي و TIOMAN را تجربه كنيد.و سواحل شرق شبه جزيره مالزي بادهاي موسمي از نوامبر تا مارس شروع به وزيدن مي كند كه بهتر زمان سفراز جزاير پرهنتيان است.

الودگي هوا درهر زمان سال به ويژه در ماه هاي ژوئن و اكتبر در كوالالامپور ديده مي شود كه بسيار خطرناك مي باشد.در ماه مبارك رمضان در مالزي بسياري از رستوران ها وكافه ها حتي در شب هم تعطيل مي باشد.

در جشن سال نو تعداد زيادي از چيني ها به مناطق چيني نشين سفر مي كنند. كه مالزي در اين ماه بسيار شلوغ مي باشد.در كريسمس و تعطيلات عمومي تعداد توريستان بين اللملي بسيار به چشم مي خورد.

فرهنگ در مالزي :

بهتره قبل از سفر به مالزي شما را با اقوام و فرهنگ مردم مالزي آشنا سازم.مردم مالزي از فرهنگ هاي متنوعي از مالايي ، هندي ، چيني و فرهنگ بومي تشكيل شده است.جمعيت مسلمان در مالزي ۶۰ درصد است وبقيه مردم  يا بودايي ، مسيحيان ، هندو مي باشند.مردم مالزي لباس هاي پوشيده بلوز استين بلند، شلوار بلند، دامن حداقل به زانو مي پوشند.همچنين در مالزي در ماه رمضان الكل مصرف نكنيد.در منطقه چيني نشين در مالزي انجام مراسم ماه رمضان صورت نمي گيرد پس مواد غذاي چيني در اين محله ها ديده مي شود.

 زبان رسمي مالزي

بايد بدانيد زبان رسمي مالزي زبان انگليسي ، ماندارين ، كانتوني و يا تاميل مي باشد. شما از لحاظ زباني به مشكلي بر نمي خوريد چون در شهرستان و مناطق توريستي به زبان انگليسي صحبت مي شود.و همچنين چون زبان مالزي الفبايي شبيه به زبان انگليسي نوشته مي شود در نتيجه در خيابان شما با تابلوها و نقشه ها مشكلي پيش نخواهيد آورد.

شهر هاي مالزي

بيشتر شهرهاي مالزي امن و بي خطر است اما برخي از مناطق شرق مالزي جزيره بورنئو كه دورتر از مرز تايلند مي باشد خشونت و ادم ربايي ديده شده كه براي سفر توصيه نمي شود.در بيمارستان هاي دولتي پرسنل بيمارستان ها به خوبي اموزش داده شده است.اما در مناطق هاي ديدني دور افتاده مراقبت هاي پزشكي كمتري ديده مي شود.پرسنل و پرستاران بيمارستان به زبان انگليسي براي بيماران توريستان صحبت مي كنند.اب شير سالم در مالزي براي نوشيدن مي باشد.در مالزي در بعضي از مناطق پشه هاي كه باعث تب دانگ، مالاريا ، انسفاليت ژاپني مي باشد. براي جلوگيري از واكسن براي جلوگيري از خطر مبتلا به مالاريا در روستاها و مناطق ساحلي استفاده كنيد.

قوانين در مالزي :

در مالزي با مصرف مواد مخدر غير قانوني و قاچاق با مجازات مرگ روبرو مي باشد.حتي مسافران گاهي به ازمايش ادرار به  هنگام ورود به كشور در نظر گرفته مي شود.برخي از قوانين اسلامي در مناطق مسلمان نشين به خصوص درايالات كلانتان و ترنگانو اجرا مي شود كه مخصوص مسلمان در مالزي مي باشد.رفتار همجنسگرانه در مالزي غير قانوني و داراي حبس و تنبيه بدني مي باشد.در برخي از كشورهاي جنوب شرقي اسيا سرقت، قاپ زني و سرقت توسط رانندگان موتورسيلت بنابراين توصيه مي شود در پياده روي لبه هاي خيابان از حمل كيسه و وسايل پر اهميت درخيابان جلوگيري كنيد.

براي اطلاع بيشتر در مور تور و قيمت تور مالزي با شماره ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ گشت نويد تماس حاصل نمائيد. كادر مجرب گشت نويد با ارائه وپيشنهاد بهترين تورها در خدمت شما عزيزان مي باشد.