تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : مزايده مدال قهرماني ملي‌پوش پرسپوليس براي كمك به كودكان زلزله‌زده كرمانشاه
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 05:45 کد خبر:80858
بازيكن تيم ملي فوتبال ايران از مردم مي‌خواهد كه با انرژي مثبت و دعاي خير از تيم ملي حمايت كنند.


به گزارش تيتربرتر، محمد انصاري، بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران اظهار كرد: خدا را شكر توانستيم با همت بازيكنان، كادر فني، مسئولان باشگاه و هواداران فصل خوبي را رقم بزنيم. همچنين در آسيا هم به مرحله يك چهارم نهايي هم صعود كرديم تا فصل موفقمان را به خوبي تمام كنيم. ما پارسال به نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا هم رسيديم. اميدوارم در اين فصل اتفاقات بهتري نسبت به سال گذشته براي ما رقم بخورد.
او در مورد برخي انتقادات نسبت به نحوه بازي پرسپوليس در انتهاي فصل، گفت‌: باز هم مي‌گويم خدا را شكر با اختلاف امتياز خوب، قهرمان شديم. به نظر من برخي از انتقادات درست است. به خاطر اختلاف امتياز زياد با ديگر تيم‌ها در بعضي از بازي‌ها آن حرارت را نداشتيم و نتوانستيم مثل هميشه بازي كنيم.
 
انصاري كه در برنامه "تهران ورزشي" راديو تهران صحبت مي‌كرد، در خصوص تمديد قرارداد برانكو هم تصريح كرد: برانكو چند سال است كه در پرسپوليس حضور دارد و كارنامه‌اش نشان دهنده موفقيت اوست. حفظ او از سياست‌هاي اصلي باشگاه بوده است ما هم خوشحال هستيم كه او در پرسپوليس ماندني شد اميدوارم در آينده موفق‌تر باشد.
 
بازيكن اخلاق فصل گذشته ليگ برتر با بيان اين كه در فوتبال  ايران بازيكنان با اخلاق بسياري وجود دارد گفت‌: به خاطر اين كه من در يك تيم پر طرفدار بازي مي‌كنم در چشم هستم ولي بازيكنان با اخلاق زيادي در ليگ ايران وجود دارد. با اين كه به نظر من گرفتن يا نگرفتن كارت زرد ملاك خيلي خوبي براي انتخاب بازيكن با اخلاق يا بي‌اخلاق نيست اما من در اين فصل دو كارت زرد گرفتم.
 
بازيكن پرسپوليس در مورد مزايده مدال قهرماني‌اش هم بيان‌ كرد: من با كمك مهدي روزخوش، يكي از دوستان رسانه‌اي‌ام تصميم گرفتم مدال قهرماني اين فصلم را به مزايده بگذارم و درآمد حاصل از آن را به ۱۴ نفر از كودكاني كه در زلزله كرمانشاه پدر و مادر خودشان را از دست داده‌اند اختصاص دهم. به نظرم اين اتفاق خوبي است. اميدوارم كساني كه به كار خير علاقهمند هستند ما را در اين راه كمك كنند. آنها مي‌توانند با اين برنامه راديويي هم تماس بگيرند.
 
ملي‌پوش فوتبال ايران در خصوص جام جهاني هم اظهار كرد: جام جهاني مهم‌ترين اتفاق فوتبالي است. اميدوارم از تيم‌ ‌ملي حمايت خوبي شود چرا كه الان مهم‌ترين زمان است و بايد بهترين امكانات در اختيار تيم‌ ‌ملي قرار بگيرد تا در جام جهاني بدرخشد و پرچم ايران را بالا ببرد.
 
او در مورد ليست ۳۵ نفره تيم‌ ‌ملي هم گفت‌: همه كساني كه در اين ليست هستند شانس حضور در جام جهاني را دارند. البته واقعا فرقي ندارد چه كسي در ليست نهايي تيم‌ ‌ملي قرار بگيرد. اميدوارم هر كسي در ليست نهايي است، عملكرد درخشاني از خود نشان دهد.
 
انصاري در پايان از مردم خواست تا با دعاي خير و انرژي مثبت از تيم‌ ‌ملي و بازيكنانش حمايت كنند.