تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : عرضه محصول 2008 صرفا در چارچوب بخش نامه هاي فروش ايران خودرو
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 15:58 کد خبر:80889
گروه صنعتي ايران خودرو در اطلاعيه اي اعلام كرد: محصول 2008 در خارج از چارچوب و بخش نامه هاي فروش، از جمله روش كارتكس از سوي هيچ يك از نمايندگي هاي مجاز اين گروه صنعتي عرضه نشده است.


به گزارش تيتربرتر به نقل از ايكوپرس، گروه صنعتي ايران خودرو ضمن تبريك حلول ماه مبارك رمضان به تمام مشتريان و هموطنان عزيز به اطلاع مي رساند مطابق بخشنامه هاي فروش اين محصول در سال گذشته، مجوز صلح قرارداد تا به امروز براي هيچ يك از نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو و مشتريان صادر نشده و استفاده از عناويني از قبيل كارتكس، صلح نامه يا خريد و فروش حواله غير قانوني بوده و در صورت وجود مواردي از اين قبيل در بازار، مي تواند زمينه اي براي كلاهبرداري باشد.
ايران خودرو تصريح كرده تنها روش تهيه و خريد اين محصول تاكنون در بازار آزاد، از طريق ثبت در دفاتر اسناد رسمي و تعويض پلاك در مراكز نيروي انتظامي بوده و ساير موارد غيرقانوني و غيررسمي توسط برخي از افراد سودجو است كه در اين خصوص شركت ايكاپ و ايران خودرو حق شكايت از اين افراد رابراي خود محفوظ مي دانند.
 
در ادامه اين اطلاعيه آمده است: در هنگام ثبت نام  در تيرماه 96، هيچ گونه سهميه خاص براي نمايندگي در نظر گرفته نشده و تمامي ظرفيت نام نويسي به صورت اينترنتي و آنلاين در اختيار مشتريان و متقاضيان قرار گرفته و تمهيدات لازم به منظور جلوگيري از سفته بازي و دلالي آن صورت گرفته  و تحويل خودرو صرفا به تعهدات ثبت نامي انجام شده است.
 
محدوديت ثبت نام يك دستگاه با هر كد ملي، عدم استفاده از شماره مشتري موجود در سيستم ايران خودرو، عدم امكان ثبت نام از طريق زيرساخت هاي اينترنتي و ثبت نامي شركت از جمله تمهديدات ايران خودرو براي جلوگيري از سوءاستفاده بوده است.