تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : انتصاب مدير امور شعب استانها و مدير امور شعب استان تهران بانك ايران زمين
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 16:12 کد خبر:80893
با حكم مديرعامل و در راستاي چشم انداز توسعه‌اي بانك ايران زمين، مدير امور استانها و مدير امور شعب استان تهران اين بانك منصوب شدند.


به گزارش تيتربرتر به نقل از روابط عمومي بانك ايران زمين، عبدالمجيد پورسعيد مديرعامل بانك ايران زمين، با صدور احكام جداگانه‌اي مدير امور شعب استانها و مدير امور شعب استان تهران را منصوب كرد.
بدين ترتيب محمد حسيني كناروئي به سمت مدير امور شعب استانها و مصطفي يزدانجو به سمت مدير امور شعب استان تهران منصوب شدند.
 
هادي قديمي نائب رئيس هيات مديره بانك ايران زمين در مراسم معارفه اين مديران با اشاره به توسعه كمي و كيفي اين بانك در سال هاي اخير اظهار داشت: خانواده بزرگ بانك ايران زمين با تكيه بر فرهنگ سازماني و نيروي انساني متخصص توانسته جايگاه بسيار مناسبي را در ميان رقبا كسب كند.
 
وي افزود: توسعه همه جانبه و مشتري مداري از اولويتهاي مهم مديران ارشد بانك است، به نحوي كه با ادامه اين مسير، ضمن حفظ سهم بازار كنوني به دنبال افزايش آن هستيم.
 
قديمي ضمن تبريك به مديران جديد، اظهار اميدواري كرد ايشان در انجام امور محوله موفق باشند.
 
همچنين در ادامه محمد رضا ادبي معاون عمليات بانكي، با اشاره به شرايط حساس كنوني اقتصاد كشور گفت: شرايط بانك ها به جهت اينكه يكي از بازيگران اصلي اقتصاد كشور هستند بسيار حساس است، از يك طرف توليد در كشور نيازمند حمايت است و از طرف ديگر نوسانات قيمت ارز، هزينه بالاي تجهيز منابع و شرايط بازار كار را براي بانكها سخت كرده است.
 
وي در ادامه با اشاره به افتتاح كارخانه سيمان غرب آسيا با سرمايه گذاري بانك ايران زمين در تربت جام گفت: حمايت از بخش توليد و اشتغال وظيفه‌اي است كه ما در همه حال خود را موظف به اجراي آن مي‌دانيم.
 
در پايان اين مراسم حكم آقايان كناروئي و يزدانجو به آنها ابلاغ و از مديران سابق تقدير به عمل آمد.
 
لازم به ذكر است حسيني كناروئي پيش از اين در سمت مديريت امور پشتيباني و يزدانجو به عنوان مدير امور شعب استانهاي بانك ايران زمين مشغول به خدمت بودند.