تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : نماينده ولي فقيه در استان فارس منصوب شد
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1397 - 06:16 کد خبر:80902
رهبر معظم انقلاب در حكمي، "حجت‌الاسلام لطف الله دژكام" را به نمايندگي ولي فقيه در استان فارس و امامت جمعه شيراز منصوب كردند.


به گزارش تيتربرتر، حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي با صدور حكمي حجت الاسلام آقاي حاج شيخ لطف الله دژكام را به عنوان نماينده ولي فقيه در استان فارس و امام جمعه شيراز منصوب كردند.
متن حكم رهبر معظم انقلاب اسلامي به اين شرح است:
 
«بسم الله الرحمن الرحيم
 
جناب حجة الاسلام آقاي حاج شيخ لطف الله دژكام دامت افاضاته
 
درپي درگذشت تأسفبار حجةالاسلام آقاي ايماني رحمةالله عليه جناب‌عالي را كه بحمدالله مزين به علم و تقوا و آراسته به روحيه مردمي و خدمتگزاري در موضوعات فرهنگي و اجتماعي مي باشيد به امامت جمعه شيراز و نمايندگي خود در استان فارس منصوب ميكنم.
 
به خوبي آگاهيد كه شيراز يكي از پايگاههاي برجسته‌ي فرهنگي كشور و نيز در بردارنده‌ي يكي از حرمهاي مطهر خاندان مكرم پيامبر صلوات الله عليهم است. مردم فارس در آزمونهاي بزرگ كشور، رشد فرهنگي و نيز ارادت قلبي و پايبندي عميق خود به اهل بيت عليهم السلام را نشان داده‌اند. حوادث دوران مبارزات انقلاب و سالهاي دفاع مقدس و چهره‌هاي نوراني شخصيتهاي انقلابي و شهداي نام‌آور آن خطّه همچون شهيد آيةالله دستغيب اعلي الله مقامه شاهد برجستگي ايماني و عملي آن مردم عزيز است. خدمت به اين مردم افتخار بزرگي است. توصيه مؤكد اينجانب ارتباط صميمانه با همه‌ي قشرهاي مردم بويژه جوانان و ترويج انديشه و عمل انقلابي است. ارتباط با علماء اعلام و حوزه‌ي علميه و دانشگاهيان و اهالي فرهنگ و ادب توصيه‌ي ديگر اينجانب است.
 
از خداوند متعال توفيق و هدايت و كمك الهي را براي جنابعالي مسألت مي كنم.
 
والسلام عليكم و رحمةالله
 
سيّد علي خامنه‌اي
 
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷»