تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : سفر‌هاي ساحلي بدون ويزا
چهارشنبه، 9 خرداد 1397 - 10:16 کد خبر:81848
با توجه به گرم تر شدن هوا اين روز‌ها سفر ساحلي و چند روزي آفتاب گرفتن در كنار ساحل حسابي حالتان را تازه مي‌كند. دو كشور پرطرفدار گردشگري كه مخصوص سفر‌هاي چند روزه است را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.


سفر‌هاي ساحلي بدون ويزا

با توجه به گرم تر شدن هوا اين روز‌ها سفر ساحلي و چند روزي آفتاب گرفتن در كنار ساحل حسابي حالتان را تازه مي‌كند. دو كشور پرطرفدار گردشگري كه مخصوص سفر‌هاي چند روزه است را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

 

 

سفر‌هاي ساحلي بدون ويزا

استانبول؛ سفر به جزيره‌هاي دوست داشتني


كار اصلي در تور استانبول اين روز‌ها كشتي سواري بر روي تنگه بوسفر است هم مي‌شود تور‌هاي مختلفي كه در امتداد تنگه بوسفر هستند را بگيريد و تمام سواحل ديدني را با اين تور‌ها بگرديد و هم مي‌توانيد سوار كشتي‌هاي جزيره بيوك آدا شويد و در سواحل ماسه‌اي و دلچسب آن استراحت كنيد در اين جزيره هيچ ماشيني تردد نمي‌كند و همه مي‌توانند دوچرخه اجاره كرده و كيلومتر‌ها در ساحل دوچرخه سواري كنند بسياري از رستوران‌هاي خوب با غذاهاي دريايي تازه در اين جزيره است كه از طعم غذاهايشان لذت مي‌بريد.
رسيدن به استانبول بسيار ساده است با طول پرواز حدود سه ساعت و نيم با يكي از خط‌هاي هواپيمايي ماهان، ايران اير، زاگرس، قشم اير، و اطلس جت كه همه روزه به مقصد استانبول پرواز دارند شما و همسفرانتان به راحتي به فردگاه اتاتورك مي‌رسيد.
مي‌توانيد آخر هفته در كافه‌هاي گالاتا قهوه و باقلواي تركي بخوريد. يكي از جالب ترين جاذبه‌هاي استانبول خريد كردن است كه در مراكز خريد بزرگ آن مثل پالاديوم، جواهر و يا فروم بهترين برند‌ها را پيدا مي كنيد هميشه بخشي از فروشگاه‌ها تخفيف هم دارند و خريد خوبي از آب در مي‌آيد.
به گزارش ويرلن؛ همه خوبي ها و خوشي‌هاي استانبول يك طرف اقامت در هتل‌هاي دنج و خوش ساخت آن يك طرف شما با هر بودجه‌اي مي‌توانيد حتي هتل سه ستاره خوب رزرو كنيد و از اقامت در هتلتان لذت ببريد.
تمامي هتل‌ها شامل صبحانه رايگان هستند و آژانس هماهنگي‌هاي ترنسفر فرودگاهي رايگان هم براي گردشگران انجام داده است.
اگر با بچه‌ها سفر مي‌كنيد و از درس و مدرسه فارغ شده‌اند حتما آنها را به شهر بازي ويالند ببريد كه چيزي شبيه ديزني لند است كه در استانبول ساخته شده حتما به كودكان و حتي خودتان خوش مي‌گذرد.
تمامي تور‌هاي آژانس مقتدر سير تابان داراي صبحانه رايگان و ترنسفر فرودگاهي رايگان هستند در خرداد ماه با حدود هزينه يك ميليون و ۴۰۰ هزار تومان با تمام اين خدمات و هتل و پرواز مي‌توانيد حدود ۳-۴ شب در اين شهر افسانه اي خوش بگذرانيد. 

 


 

گرجستان؛ كشوري زيبا در نزديكي ايران

چند سالي شده كه ورود به گرجستان نياز به ويزا ندارد. حالا يكي از مقاصد گردشگري پرطرفدار شده كه بسياري از مردم جهان بخصوص ايرانيان مشتاقانه به بازديد از اين كشور زيبا مي‌روند. اين كشور با داشتن شهر توريستي معروف تفليس و باتومي همه جوره ‌هرآنچه از سفر و تفريح نياز داريد را دارند.هم طبيعتي بكر و زيبا دارد . تفليس با كوچه و خيابان‌هاي قديمي بوتيك‌هاي مدرن اطراف ميدان آزادي و موزه‌هاي و بناهاي تاريخي خيابان روستا ولي شما را بيشتر با فرهنگ مردم گرجي آشنا مي‌كند در باتومي با هتل هاي لوكس پنج ستاره معروف و صبحانه‌هاي خوشمزه گرجي خود مقصد ساحلي همه چيز تمامي محسوب مي‌شود.
در مورد انتخاب هتل در گرجستان توصيه مي كنيم كه هتل‌هاي چهار و پنج ستاره انتخاب كنيد تا خيالتان از خدمات و سرويس هتل راحت باشد و همين‌طور دست رسي خوبي به مراكز تفريحي و مراكز خريد داشته باشيد.
طبق آمار صد نوع مذهب و نژاد مختلف در تفليس در كنار يكديگر زندگي مي‌كنند مردم اين شهر مهربان و فاقد تعصبات مذهبي و اعتقادي هستند. به همين دليل است همه جاي شهر كليسا، مسجد و كنيسه مي‌بينيد و بر فراز شهر مجسمه مادر تفليس كه نماد مهمان نوازي و دفاع از سرزمينشان است خود نمايي مي‌كند.
سفر به گرجستان بسيار ارزان است و با حدود هزينه يك ميليون و ۲۰۰ هزار تومان مي‌شود تور رزرو كرد و چند روزي به استراحت و گشت و گذار در كنار معاشرت با مردم دوست داشتني گرجي پرداخت.
در برنامه‌ريزي تور‌هاي گرجستان آژانس مقتدر سير تابان شما به دو صورت مي توانيد سفر كنيد يا اينكه فقط به تفليس برويد تمام مدت در اين شهر اقامت كنيد كه البته سفر كوتاه اما خوبي از آب در مي‌آيد و يا اينكه تور تركيبي تفليس و باتومي را انتخاب كنيد و چند روزي هم در شهر زيباي باتومي خوش بگذرانيد. تمامي تور‌ها داراي صبحانه رايگان و همين‌طور ترنسفر فرودگاهي رايگان هستند كه با خيال راحت به هتل‌ برسيد.
پرواز‌هاي خوب و ارزان زاگرس و قشم اير در ساعات بسيار خوبي به گرجستان پرواز دارند كه تور‌هاي آزانس هم با اين پرواز‌ها برنامه ريزي شده تا مستقيم و راحت گردشگران به مقصد برسند چون در سفر‌هاي كوتاه طول مسير و ساعت پروازي اهميت ويژه اي دارند. همين حالا از روي وب‌سايت مقتدر سير تابان تور‌ها را بررسي كنيد و  حتي مي‌توانيد به بخش جاذبه‌هاي گردشگري گرجستان هم سري بزنيد و با دانسته‌هاي كافي اقدام به خريد تور گرجستان كنيد.