تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : رنگ‌هايي كه در تابستان ۲۰۱۸ مد مي‌شوند
شنبه، 12 خرداد 1397 - 09:59 کد خبر:82028
هر فصل رنگ هاي مخصوص به خود دارد. به نظر مي‌رسد كه در تابستان 2018 كمد‌هاي لباس تنوع رنگي زياد و قابل توجهي را به خود خواهند ديد چرا كه طراحان رنگين كماني از رنگ‌ هاي متنوع و زيبا را براي نيمه گرم سال پيشنهاد داده اند.


به گزارش تيتربرتر، اگر شما عاشق رنگ هاي پاستلي و هيجان انگيز هستيد، شانس با شماست زيرا رنگ هاي تابستان 2018، رنگ هايي روشن، درخشان و رويايي اند. اگر دوست داريد بدانيد كه چه رنگ هايي در تابستان پيش رو مد مي شوند، در ادامه مطلب همراه مان باشيد.
1. بنفش كم رنگ
 
طراحان مشهوري چون ويكتوريا بكهام، تيبي و مايكل كورس، با طراحي لباس هايي به رنگ بنفش كمرنگ و نمايش آنها در فشن شوهاي جهاني، اين رنگ را تبديل به مد سال كردند. رنگ بنفش كمرنگ به رنگي لاكچري شناخته مي شود و به دليل شادابي و جذابيت آن، به عنوان يكي از رنگ هاي تابستان 2018 انتخاب شده است. اين رنگ به سادگي با رنگ هاي ديگري چون جين يا حتي سفيد، ست مي شود.
 
2. صورتي 
 
رنگ صورتي نه تنها براي لباس، بلكه به عنوان رنگ مو نيز مد شده است. ستاره هايي چون اما استون، لوسي هيل و كيم كارداشيان از جمله افرادي هستند كه با رنگ كردن موهايشان به رنگ صورتي، به اين مد علاقه نشان دادند. رنگ صورتي نمادي از قدرت و ظرافت زنانگي است، اگر شما هم مانند اكثر خانم ها عاشق اين رنگ هستيد، مي توانيد در كل تابستان با پوشيدن لباس هايي به اين رنگ نهايت لذت را ببريد. 
 
3. آبي
 
آبي از آن دسته رنگ هايي ست كه هيچگاه از مد نمي افتد. اين رنگ يكي از رنگ هاي مناسب براي لباس به شمار مي رود، از اين رو اگر سر تا پا هم آبي به تن كنيد، باز هم جذابيت خواهد داشت. اما كدام تن آبي براي تابستان 2018 مد مي شود؟ رنگ آبي كمرنگ از جمله رنگ هايي ست كه در كنار رنگ هاي صورتي و بنفش در تابستان پيش رو در دنياي رنگ ها فرمانروايي خواهد كرد.
 
4. بنفش پر رنگ
 
تعجب نكنيد! رنگ بنفش پر رنگ نيز مانند بنفش كمرنگ به اين ليست راه پيدا كرده است. البته اين رنگ از ابتداي سال 2018 به عنوان رنگ سال معرفي شده و همچنان هم جذابيت خود را حفظ كرده است. برندهاي مشهوري چون گوچي، موسكينو و سالواتوره فراگامو از برندهايي هستند كه كلكسيون هاي تابستانه خود را به اين رنگ طراحي كرده و بر محبوبيت آن افزوده اند. اگر دوست داريد كه در جمع چون جواهري بدرخشيد، ما اين رنگ سلطنتي را به شما پيشنهاد مي دهيم. رنگ بنفش رنگي آرامش بخش است و شادي ايجاد مي كند.
 
5. زرد
 
شايد از نظر شما رنگ زرد، به دليل هيجان و انرژي زيادي كه دارد، براي لباس مناسب نباشد، اما با يك بار امتحان خواهيد فهميد كه تصورتان اشتباه بوده است. پوشيدن لباس هايي به رنگ زرد نه تنها به شما، بلكه به اطرافيان تان نيز انرژي مثبت مي دهد. رنگ اموجي خنده، رنگ خورشيد، گل آفتاب گردان... همه نمادي از شادي و سرخوشي هستند. همانطور كه برندهايي چون تام فورد يا اسكار دلا رنتا اين رنگ را به كلكسيون لباس هاي خود راه دادند، حتما شما هم مي توانيد آن را به تن كنيد و چون ستاره اي در جمع بدرخشيد.
 
6. قرمز
 
رنگ قرمز رنگي كلاسيك است كه هيچوقت از جذابيت اش كاسته نمي شود. قرمز نمادي از عشق، درخشش و قدرت است. ستاره هايي چون الكساندر مك كوئين و ويكتوريا بكهام از افرادي هستند كه اين رنگ را به كلكسوين لباس هاي تابستانه خود افزودند. لباس هاي قرمز رنگ بهترين انتخاب براي ميهماني هاي شبانه خواهند بود.