تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : سخنان بي‌پرده احسان عليخاني با مخاطبان
سه شنبه، 22 خرداد 1397 - 07:42 کد خبر:82615
احسان عليخاني با بيان اينكه امسال حتي يكي دو مرتبه از فرط خستگي، از ادامه برنامه منصرف شده‌ است، تاكيد كرد كه وقتي لطف بي‌نهايت مردم را ‌ديد، احساس ‌كرد كه بايد با قدرت به كار ادامه دهد.


به گزارش تيتربرتر، عوامل توليد برنامه رمضاني «ماه عسل» دوشنبه، ۲۱ خرداد از ساعت ۲۱:۵۰ تا ۲۲:۵۰ براي گفت‌وگوي مستقيم با مخاطبان و پاسخ به سوالات آن‌ها، در واحد ارتباط با مخاطبان (۱۶۲) اداره كل روابط عمومي صداوسيما حضور يافتند.
احسان عليخاني مجري و تهيه‌كننده، عباس اختري كارگردان تلويزيوني، محسن نجفي كارگردان هنري، محمد پيوندي مسئول سوژه‌يابي، مسعود رجبيان مديرتوليد، مهدي شيخي مسئول روابط عمومي و اميرحسين بزرگ‌زادگان عكاس «ماه عسل» و چند تن از مستندسازان و فيلمبردان، از جمله عوامل اين برنامه بودند كه در واحد ارتباط با مخاطبان حضور پيدا كردند.
 
عليخاني بركت لحظات افطار و گره خوردنش با برنامه‌اي كه خط قرمز و صندلي آن متعلق به مردم و روايتگر قصه‌هاي آن‌هاست را بي‌نظير عنوان كرد و گفت: تا به اين لحظه عليرغم اينكه مردم با اوضاع و احوال اقتصادي و معيشتي خاصي روبه‌رو هستند اما بيش از ۲۵ ميليارد تومان به پويش آزادي زندانيان جرايم غيرعمد كمك كردند و اين موضوع نشانگر اين است كه مردم به جريان‌هايي كه در اطرافشان رخ مي‌دهد فكر مي‌كنند و اين اتفاق براي ما بي‌نظير است.
 
مجري و تهيه‌كننده «ماه عسل» با بيان اينكه هر ساله بر اساس وعده‌اي كه با مخاطبان برنامه دارد در واحد ارتباط با مخاطبان ۱۶۲ حضور پيدا مي‌كند، تصريح كرد: مخاطبان به برنامه «ماه عسل» لطف بي‌نهايتي دارند و با انرژي مضاعف و نگاهشان اين برنامه را دنبال مي‌كنند و تا به امروز، عمر و قدمت ۱۴ ساله «ماه عسل» را رقم زده‌اند. امسال حتي كار به جايي رسيد كه يكي دو مرتبه از فرط خستگي، از ادامه برنامه منصرف شديم، ولي وقتي لطف بي‌نهايت مردم را ‌ديديم، احساس ‌كرديم كه بايد با قدرت به كار ادامه دهيم.
 
او خاطرنشان كرد: چند روز مانده به عيد فطر، معمولاً سوژه‌ها را به رأي مي‌گذاريم و مهمانان انتخاب شده برنامه توسط مخاطبان را در اين روز دعوت مي‌كنيم. مردم، تعيين‌كننده و داور نهايي برنامه «ماه عسل» هستند. در برنامه دوشنبه ۲۱ خرداد، عوامل تهيه چهار فيلم نهايي جشنواره «قهرمان من» كه مردم به آن‌ها رأي داده بودند حضور پيدا كردند و قصه‌هاي آن‌ها تعريف شد و تا دو روز آينده، سه فيلم اول بر اساس ميزان رأي مردم انتخاب مي‌شوند و عيد فطر هم چهار الي پنج نفر از مهمانان، بر اساس رأي مردم دعوت مي‌شوند.
 
احسان عليخاني در مدت يك ساعتي كه در واحد ارتباط با مخاطبان حضور داشت پاسخگوي مخاطباني از كرمان، تهران، گرگان، اهواز، فيروزكوه، شيراز، رشت، اصفهان، دماوند و كرج بود. او درباره درخواست‌هاي مخاطبان «ماه عسل» مي‌گويد: محتواي تمامي تماس‌ها شامل لطف و محبت مردم، تشكر و قدرداني از برنامه و موضوع‌ها و سوژه‌هاي آن مانند اوتيسم و... بود. دوست عزيزي از من تقاضاي كار داشت و خوشحالم كه مردم «ماه عسل» را مأمني براي قصه‌ها و نقل دردهايشان مي‌دانند.
 
او با اشاره به اينكه مخاطب ۶۰ ساله‌اي از شيراز داشتيم كه خواستار اين بود كه «ماه عسل» در طول سال پخش شود، افزود: برخي از مخاطبان از من به خاطر اينكه در برنامه مديريت زمان ندارم، انتقاد كردند و برخي ديگر هم قهرمان خود را به عنوان سوژه جديد برنامه معرفي كردند.
 
احسان عليخاني، به عنوان يك برنامه‌ساز معتقد است كه حتماً در خلق يك اثر با تفاوت سليقه روبه‌رو هستيم و برنامه‌اي كه پويا و راجع به آن نظرهاي مختلف مطرح نباشد، قطعاً جزو برنامه‌هاي بي‌خاصيت محسوب مي‌شود.
 
مجري و تهيه‌كننده «ماه عسل» با اشاره به اينكه مجموعه‌اي از آراء و نظرهاي مختلف درباره اين برنامه وجود دارد و مردم، چه مثبت و منفي «ماه عسل» را نقد مي‌كنند كه در نوع خود ارزشمند و خيلي عالي است، گفت: امشب يك مورد بسيار فوق‌العاده براي «ماه عسل» رخ داد و حتي مخاطباني كه با ما داراي تضارب آراء بودند، اما بيننده «ماه عسل» بودند و تعاريف، محبت، لطف و حرف دلشان را روي چشممان مي‌گذاريم و باعث افتخار ما هستند.