تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : آلبوم موسيقي «يوز پلي» به مناسبت جام جهاني منتشر شد
چهارشنبه، 23 خرداد 1397 - 06:03 کد خبر:82670
آلبوم موسيقي «يوز پلي» با حضور خوانندگان سرشناس موسيقي كشورمان و به مناسبت جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه، بصورت رايگان از طريق سايت ريتمو منتشر شد.


به گزارش تيتربرتر، پيش از اين جمعي از خوانندگان شناخته شده كشورمان، به صورت مستقل قطعاتي پر انرژي را به مناسبت حضور تيم ملي كشورمان در جام جهاني ضبط كرده كه گلچين اين قطعات در قالب آلبومي رايگان تحت عنوان «يوزپلي» از طريق سايت ريتمو در دسترس مخاطبين قرار گرفت.
«ايران – ملي پوشان» از ميلاد رضايي، «عشق مردم» از سعيد عرب، «پرواز» از علي لهراسبي، «وطنم» از حجت اشرف زاده، «مرز» از فرزاد فرزين، «وطن يعني- پرچم» از رضا يزداني، «مردم شهر» از حامد همايون، «واسه آبروي مردمت بجنگ» از محسن چاووشي، «من ايراني ام» از عليرضا عصار، «يازده ستاره» از سالار عقيلي، «يوزهاي ايراني» از گروه دسيبلز و «۷۰ ميليون ستاره» از سيروان خسروي قطعات انتخاب شده براي اين آلبومند كه به افتخار ملي پوشان كشورمان و به اميد افتخار آفريني آنها در جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه منتشر شده است.
 
شايان ذكر است كه آلبوم موسيقي «يوزپلي» با ۱۵ قطعه پر شور از خوانندگان مطرح كشورمان به مناسبت جام جهاني منتشر شده و علاقمندان مي توانند اين اثر را بصورت رايگان از طريق سايت ريتمو www.ritmo.ir دانلود نمايند.