تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : دانشگاه آزاد اهواز چابك‌سازي مي‌شود
چهارشنبه، 23 خرداد 1397 - 14:09 کد خبر:82691
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز گفت: چابك‌سازي‌، استفاده بهينه از منابع دانشگاه، افزايش درآمدهاي غير شهريه‌اي و اقتصاد دانش بنيان و ارتقا بهره‌وري كاركنان ‌از ‌برنامه‌هاي واحد اهواز در سال جاري است.
به گزارش تيتربرتر،حجت‌الاسلام فرج‌اله براتي امروز در حاشيه مراسم تقدير از كاركنان برگزيده مسابقات قرآني ماه مبارك رمضان در جمع خبرنگاران ضمن تبريك فرا رسيدن عيد سعيد فطر اظهار داشت: دانشجويان ساعات بسياري از روز خود را در دانشگاه‌ها سپري ميكنند بنابراين مي‌توان گفت كه دانشگاه خانه دوم دانشجويان و دانش پژوهان است.

وي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز يكي از بزرگترين و معتبرترين دانشگاه‌هاي كشور بوده و در طول 36 سالي كه از زمان تاسيس آن مي‌گذرد شاهد افتخارات مشهودي هستيم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز علت كاهش درآمد دانشگاه آزاد را ريزش دانشجو عنوان كرد و گفت: دانشگاه آزاد براي گذر از مشكل درآمدي راهكار مناسبي را تهيه و اجرا كرده و با حضور دكتر ولايتي به عنوان رييس هيات موسس و دكتر فرهاد رهبر به عنوان رييس دانشگاه، سياستها و برنامه هاي تشويقي و حمايتي از پرسنل دانشگاه تدوين و اجرا شده است .

وي تصريح كرد: يكي از برنامه‌هاي تشويقي براي پرسنل بازخريد و بازنشستگي زودتر از موعد است و برنامه‌هاي رفاهي مناسبي براي پرسنل در نظر گرفته شده است.

براتي با بيان اينكه دانشگاه آماده دريافت طرح‌ها، ايده‌ها و برنامه‌هاي خلاق است، گفت: چابك سازي ، استفاده بهينه از منابع دانشگاه، افزايش درآمدهاي غير شهريه اي و اقتصاد دانش بنيان و ارتقا بهره وري كاركنان  را از ديگر برنامه هاي واحد اهواز در سال جاري است.