تيتربرتر - تيتر آخرين و جديدترين اخبار ايران و جهان : اعلام نرخ كرايه خطوط اتوبوسراني و ميني‌بوس‌راني تهران در سال۹۷
پنجشنبه، 24 خرداد 1397 - 07:34 کد خبر:82727
بر اساس مصوبه شوراي اسلامي شهر تهران نرخ كرايه خطوط اتوبوسراني و ميني بوسراني شهر تهران در سال ۹۷ اعلام و بر طبق اين گزارش تغيير نرخ كرايه‌هاي اين خطوط از روز سه شنبه اعمال شده و در حال اجرا است.
به گزارش تيتربرتر، بر اين اساس نرخ كرايه جابجايي مسافر از طريق اتوبوس‌هاي بخش خصوصي در سال ۱۳۹۷ در طول معادل خط از ۰ تا بيش از ۲۰ كيلومتر به طور متغير بين ۶۰۰۰ تا ۱۲۵۰۰ هزار ريال است.
همچنين نرخ كرايه جابجايي مسافر از طريق ميني بوس‌ها و ميدل باس‌هاي تحت نظارت شركت واحد اتوبوسراني تهران و حومه در سال ۱۳۹۷ در طول معادل خط از ۰ تا بيش از ۲۰ كيلومتر به طور متغير بين ۵۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ هزار ريال برآورد شده است.
 
علاوه بر اين نرخ كرايه جابجايي مسافر از طريق سرويس‌هاي دربستي در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران براي اتوبوس‌هاي معمولي، اتوبوس مبله، اتوبوس ويژه، اتوبوس تشريفات و ميني بوس ويژه (كولردار) در سه ساعت اول به طور متغير بين ۱۷۱۴۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰۰۰ هزار ريال و در هر يك ساعت مازاد از حدود ۶۵۶۰۰۰ تا ۶۵۷۰۰۰ هزار ريال برآورد شده است.
 
همچنين نرخ كرايه جابجايي مسافر از طريق سرويس‌هاي دربستي در حومه شهر تهران براي اتوبوس‌هاي مبله، ويژه، تشريفات و ميني بوس‌هاي ويژه (كولردار) در سه ساعت اول بين ۲۸۸۳۰۰۰ تا ۲۶۲۸۰۰۰ هزار ريال متغير بوده و براي هر يك ساعت مازاد از ۹۱۲۰۰۰ تا ۷۸۴۰۰۰ هزار ريال برآورد شده است.