رویکرد وزیر پیشنهادی صمت فرا جناحی است

رویکرد وزیر پیشنهادی صمت فرا جناحی است


یک منبع آگاه نزدیک به دکتر رحمانی وزیر پیشنهادی صمت: دکتر رحمانی خارج از هر جریان سیاسی، با پذیرش این مسولیت خطیر در صدد احیای صنعت و حمایت از تولید با همراهی صنعتگران و تولید کنندگان است رویکرد دکتر رحمانی در عرصه مدیریت ، حرفه ای و فراجناحی بوده است و شخصیت اجرایی ایشان موجب شده است تا مورد وثوق جریان های سیاسی کشور باشد..
به گزارش تیتر برتر ؛

یک منبع آگاه نزدیک به دکتر رحمانی وزیر پیشنهادی صمت: دکتر رحمانی خارج از هر جریان سیاسی، با پذیرش این مسولیت خطیر در صدد احیای صنعت و حمایت از تولید با همراهی صنعتگران و تولید کنندگان است.

 وی افزود: خوشبختانه رئیس جمهور محترم در معرفی وزرای پیشنهادی ملاک را در استفاده از افراد کارآمد و سلامت آنها فارغ از جریانات سیاسی وحزبی قرار داده وملاک رحمانی نیز در استفاده از افراد کارآمدی و سلامت آنها همسو با دولت خواهد بود از هر جریانی باشد

وی نکاتی در خصوص دکتر رحمانی وزیر پیشنهادی صمت را چنین بر شمرد :

۱- دکتر رحمانی مورد وثوق جریان ها است و تا کنون در شش انتخابات شرکت نموده و در این انتخابات ها از حزب اعتماد ملی تا جبهه اصولگرایان از وی حمایت نموده است .

۲- پوستر منتشر شده مربوط به حمایت جبهه اصولگرایان در دور دوم انتخابات تبریز بوده است که جریان اصلاحات هم در این دوره از وی حمایت نموده است.

۳- ایشان رییس ستاد انتخابات آیت الله هاشمی رفسنجانی در آذربایجان شرقی بوده است.

۴- دکتر رحمانی از فعالین ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در دولت یازدهم و دوازدهم بوده است .

۵- رویکرد دکتر رحمانی در عرصه مدیریت ، حرفه ای و فراجناحی بوده است و شخصیت اجرایی ایشان موجب شده است تا مورد وثوق جریان های سیاسی کشور باشد..

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...