پول

چگونه پولدار شویم؟/هوش مالی


فکر مثل یک جرقه میمونه و حاصل جرقه باور آتش جرقه رو ایجاد میکنه .
به گزارش تیتر برتر ؛

 متاسفانه بسیاری از سخنرانان تاکید دارن  که با تغییر باور شما ثروتمند میشید. همه به افراد انگیزه میدن، باورهاشون رو تغییر میدن ولی چون اطلاعاتی نمیدن ، افراد افسرده میشن.

با تغییر باور شما رفتارتون عوض میشه، اما وقتی که باورهاتون عوض بشه اینکه نتیجه بگیرید، تضمینی نیست. اطلاعات خوب به همراه تغییر باورها برای شما نتیجه ساز خواهد بود. برای شما پول رو خلق خواهد کرد.

کسب اطلاعات مالی

خیلیا فکر میکنن دارن تو روشنایی حرکت می‌کنند ولی اینطور نیست. اونا مثل این میمونه که یک پروژکتور رو سرشون گرفتن و دارن در تاریکی حرکت میکنند. باورها موضوع مهمیه ولی مهمتر از اون داشتن اطلاعاته. اگر کسانی را سراغ دارید که به این شکل حرکت می‌کنند دوست دارم این مطلب به دست آن‌‌ها نیز برسد تا بدانند، در مسیری اشتباه حرکت می‌کنند. باور‌ها موضوع بسیار مهمی هستند، اما مهم‌‌تر از آن‌ها اطلاعات مالی است.

نقش تغییر باورها

باورها برای شروع لازمه باید ابتدا فیلتر‌های ذهنی و محدودیت های ذهنی خودمون رو برداریم. فرض کنید یک مدیر باور نداره که تبلیغات واسه کارش جواب میده، حال باید باور پیدا کنه، حالاکه باور پیدا کرده باید اطلاعات داشته باشه که کجا و چطور تبلیغ کنه، والا باز شکست میخوره. باورها خیلی مهمه و به ما کمک میکنه اقدام کنیم و از خود رفتار نشون بدیم، ولی برای نشان دادن رفتار باید اطلاعات داشته باشیم.

هوش مالی و تغییر باور

هوش مالی یعنی اطلاعاتی که یک مدیر باید داشته باشد با اطلاعات یک کارمند که با اطلاعات یک خانم خانه‌دار متفاوت است اما اساتید دیگه میان میگن :مدیر ، کارمند، خانه دار اگه میخواین موفق بشین باورهاتون رو تغییر بدین. دروغی به نام باور رو گسترش میدن، این درست نیست باورها ریشه کاره. باور یه چیز کلیه ولی واسه موفقیت مدیر ، کارمند و خانم خونه دار هرکدوم راه متفاوت خودش رو داره که ما در هوش مالی به طور کامل اون رو توضیح میدیم. من توصیه میکنم هرکسی دوره کسب ثروت و آرامش رو ندیده حتما تهیه کنه و باورهای خودشون رو عوض کنه، سپس من آموزش های لازم رو در اختیارتون قرار میدم.

پولدار شدن

ثروت و موفقیت

کسانی که در تاریکی حرکت می‌کنند و فکر می‌کنند که تنها با تغییر با‌ور‌ها میتوانید به ثروت و موفقیت برسید باید بدانید که این طرز فکر‌شان درست نیست چرا که موفقیت به صورت آسانسوری به دست نمی‌آید و موفقیت احتیاج به دوره زمانی و صرف انرژی دارد. من خودم بیزینس کرده‌ام و کسب و کار راه انداخته‌ام و سختی‌های کار را درک می‌کنم. مثل خیلی از افراد نیستم که بیزنسشان آموزش می‌باشد. امروزه افراد زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند اما مشخص نیست این افراد خودشان آیا در زمینه ثزوتمند شدن موفق بوده‌اند که حالا می‌خواهند این موارد را به دیگران آموزش دهند.

انرژی و انگیزه

دوست دارم هوشیار باشید. خیلیا دارن تو حوزه آموزش درآمد کسب می‌کنن و فقط دارن مردم رو به سمت گمراهی میکشن. همه دوست دارن موفق بشن و این زمانی میسر میشه که شما اطلاعات داشته باشید. این افراد فقط به مردم انرژی میدهند اما آموزش‌های آن‌ها به پولدار شدن منتهی نمی‌شود چرا که اطلاعات لازم را ندارند. زمانی که بر روی باورهای خود کار می‌کنید انرژی و انگیزه می‌گیرید اما در قدم بعد نیاز به اطلاعات لازم دارید. پس به هوش مالی نیاز خواهید داشت. سعی کنید هوش مالی خود را افزایش دهید. 

مثالی از باور و اطلاعات

فکر مثل یک جرقه میمونه و حاصل جرقه باور آتش جرقه رو ایجاد میکنه . اطلاعات چوب این باوره و حال شما هی جرقه بزنید ولی وقتی چوبی نداشته باشی چیو میخوای آتیش بزنی.

 قسمت اصلی باورها زمانی اینجاد میشه که شما رفتار کنید و در راستای رفتارهاتون باید اطلاعات داشته باشید. اطلاعات شما کمک میکنه که بهترین نتیجه رو خلق کنید و ما به دنبال نتیجه ایم. عزیزان من، مسائل کاری رو باورهای شما حل نمیکنه اطلاعات شما حل میکنه.

یادمون باشه باورها خیلی مهمه ولی باورها همه چیز نیست و این یک دروغه.

پولدار شدن

هوش مالی و باورها

باید اطلاعات داشته باشی تا با باوری که ایجاد کرده ای اون اطلاعات رو اجرایی کنه. ما ابتدا باید باورهای خودمون رو اصلاح کنیم. رویا پردازی نکنید، من باورم درست شده دیگه موفق میشم. عزیزان من، شما به اطلاعات نیاز دارید و تا اطلاعات درست نداشته باشید موفق نمیشید. هوش مالی خودتون رو افزایش بدید. ترکیب هوش مالی و باورها برای شما خلق پول میکنه، ثروت رو به همراه میاره براتون .

مسیر درست

 نتیجه اطلاعات عدده. اون عدد حساب بانکی شماست، تعداد سندهایی که دارید؛ درآمدی که دارید؛ زمانی که عدد 1 برای شما تبدیل به 2 شد بدان که باور‌ها در حال نتیجه دادن است در غیر این صورت بدان که مسیر را اشتباه میروی. لطفاً ادامه نده ببین کجای کار ایراد دارد. 

افزایش هوش مالی

اگر باور داشته باشید اقدام می‌کنید اما مسائل شما را اطلاعات شما حل خواهد کرد. برای مثال یک کارمند باور دارد که باید محیط کارمندی خود را رها کرده و به سمت تبدیل شدن به یک مدیر حرکت کند، اما اگر اطلاعات لازم را نداشته باشد چگونه میتواند بر ترسش غلبه کرده و از آن محیط کارمندی خارج شود.

من به همه می‌گویم باور‌هها خیلی مهم هستند اما همه چیز نیستند. شما اول باید بر روی باورها کار کنید اما بعد از آن باید اطلاعات داشته باشید. از شما می‌خواهم این مطلب را چند بار ببینید. هر بار که آن را ببینید و مطالعه کنید یک چیز جدید متوجه می‌شوید. هوش مالی خود را افزایش دهید.

نتیجه گیری

ترکیب هوش مالی و کار کردن بر روی باورها نتیجه‌اش برای شما خلق پول، درآمد بالاتر و خدمتگذاری بهتر در جامعه خواهد بود. پس بهتر است به خودمان دروغ نگوییم که تنها عامل موفقیت باور است.

هوش مالی برای هر فردی متفاوت است. باورها یک چیز کلی است، به شما قول می‌دهم که هوش مالی یک تحول بسیار عالی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...