تعویق یکروزه پرداخت سود سهام عدالت روستائیان و عشایر

تعویق یکروزه پرداخت سود سهام عدالت روستائیان و عشایر


معاون سازمان خصوصی‌سازی در خصوص جزئیات پرداخت سود سهام عدالت به مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور گفت: پرداخت سود این دسته از مشمولان از روز چهارشنبه (۱۹ دیماه) آغاز می‌شود که در شروع این مرحله قرار است به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آن‌ها متعلق به بانک‌های ملی، کشاورزی، پست بانک و سپه است، پرداخت شود.
به گزارش تیتر برتر ؛ در حالی که سازمان خصوصی سازی اعلام کرده بود از روز سه شنبه توزیع سود سهام عدالت روستائیان و عشایر را آغاز می کند، این کار به روز چهارشنبه موکول شد.
داود خانی در گفتگو با رادیو سراسری در خصوص جزئیات پرداخت سود سهام عدالت به مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور گفت: پرداخت سود این دسته از مشمولان از روز چهارشنبه(19 دیماه) آغاز می شود که در شروع این مرحله قرار است به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک و سپه است، پرداخت شود.
معاون سازمان خصوصی‌سازی افزود: در گام نخست از توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که با چهار بانک اشاره شده به تدریج آغاز می شود بالغ بر 7.
5 میلیون نفر از مشمولان این گروه سودی بالغ بر 650 میلیارد تومان پرداخت خواهد شد.
وی همچنین در خصوص سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر سایر بانکها و موسسات اعتباری معتبر نیز گفت: سود سهام عدالت این دسته از مشمولان نیز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملکرد سال 96 شرکتهای سرمایه پذیر پرداخت خواهد خواهد شد.
معاون سازمان خصوصی‌سازی افزود: در مجموع جمعیت مربوط به روستائیان و عشایر مشمولان سهام عدالت حدود 13 میلیون نفر است که در مجموع سودی بالغ بر 1100 میلیارد تومان میان آنها تا پایان دیماه توزیع خواهد شد.
این گزارش می‌افزاید: چند روز پیش سازمان خصوصی سازی با انتشار خبری بر روی سایت خود، به نقل از معاون سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده بود: واریز سود سهام عدالت روستائیان و عشایر در حالی از روز سه‌شنبه این هفته به‌صورت تدریج آغاز خواهد شد که پرداخت این سود با اولویت بانکهایی مانند ملی، صادرات، کشاورزی و پست بانک که در روستاها شعبه گسترده‌تری دارند، انجام خواهد شد.
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...