فوتبال ایران

نتیجه بازی دوستانه ایران - قطر با برد ایران همراه شد + گزارش لحظه ای بازی


تیم ملی ایران در بازی دوستانه خود با تیم ملی قطر قبل از جام ملتهای آسیا 2019، توانست با نتیجه 2-1 به پیروزی برسد.
به گزارش تیتر برتر ؛

کارلوس کی روش برخلاف بازی های دوستانه قبلی ترجیح داد از ترکیبی نزدیک به ترکیب اصلی تیم ملی استفاده کند.

در این بازی مطابق انتظار بیرانوند دروازه بان تیم ملی است و مجید حسینی و مرتضی پورعلی گنجی زوج خط دفاع این تیم را تشکیل می دهند، 2 بازیکن جوانی که در جام جهانی هم نمایش بسیار خوبی داشتند.

اما امروز احسان حاج صفی به عنوان کاپیتان دفاع چپ تیم ملی است و وریا غفوری در پست دفاع راست بازی می کند و به نظر می رسد موفق شده رامین رضاییان را نیمکت نشین کند.

اما در سیستم 3-3-4 کی روش امید ابراهیمی، کریم انصاری فر و سامان قدوس 3 هافبک وسط تیم ملی هستند که امید ابراهیمی عقب تر و دو بازیکن دیگر جلوتر از او بازی می کند.


در بازی امشب مهدی طارمی وینگر راست و وحید امیری وینگر چپ خواهند بود و تلاش می کنند سردار آزمون را در نوک خط حمله تغذیه کنند.

گفتنی است بازی دوستانه تیم ملی برابر قطر بدون حضور خبرنگاران، عکاسان و هواداران برگزار خواهد شد و احتمالا تیم رسانه ای فدراسیون فوتبال نتیجه بازی را اعلام خواهد کرد.

ترکیب تیم ملی برابر قطر به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، وریا غفوری، احسان حاج صفی، مجید حسینی، پورعلی گنجی، امید ابراهیمی، کریم انصاری فر،د وحید امیری، سامان قدوس، مهدی طارمی و سردار آزمون.

نیمه اول بازی دوستانه ایران و قطر

در دقیقه 17 مهدی طارمی موفق شد تیم ملی ایران را پیش بیندازد اما در دقیقه 42 داور با اعلام یک خطای پنالتی فرصت خوبی را برا قطری ها مهیا کرد و حسن الهیدوس نیز با گل کردن این توپ در دقیقه 43 بازی را پیش از پایان نیمه اول به تساوی کشاندند.

نیمه دوم بازی دوستانه ایران و قطر

تیم ایران در آغاز نیمه دوم با گلزنی سردار آزمون پیش افتاد و در دقیقه ۵۰ پدرو کوریا، مدافع راست باشگاه السد و تیم ملی قطر با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار عنابی‌ها برای ادامه مسابقه سخت‌تر شود.

  پس از اخراج کوریا از زمین، داور عمانی ۳ مرتبه دیگر از کارت زرد خود استفاده کرد؛ سید مجید حسینی و بازیکن قطری در دقیقه ۷۲ به دلیل برخوردی که در میانه زمین داشتند اخطار گرفتند و یک ملی پوش دیگر قطری‌ها هم در دقیقه۷۵ با کارت زرد جریمه شد.

تیم ملی قطر در دقیقه ۶۰ دو تعویض همزمان انجام داد، اما هفت دقیقه پس از آن نیز کارلوس کی‌روش دست به کار شد و رامین رضاییان، مسعود شجاعی، روزبه چشمی، مهدی ترابی و اشکان دژاگه را به ترتیب جانشین وریا غفوری، وحید امیری، سامان قدوس، مهدی طارمی و سردار آزمون کرد.

در دقایق ۷۷ و ۸۳ تیم ملی قطر نیز دو تعویض دیگر انجام داد، اما در این بین و در دقیقه ۸۱ هم کی‌روش یک تغییر دیگر در ترکیب ایران به وجود آورد و پژمان منتظری را به جای مرتضی پورعلی‌گنجی وارد زمین کرد.

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...