ورزش

نبرد قرن


سجاد غریبی، هالک ایرانی برای اولین بار در رقابت های هنرهای رزمی ترکیبی حضور پیدا کرده و با وحشتناک ترین انسان در دنیا دست و پنجه نرم کند.
به گزارش تیتر برتر ؛

ممکن است در اوایل سال 2019 یکی از تماشایی ترین نبردها در تاریخ هنرهای رزمی ترکیبی (ММА) برگزار شود. ستایشگران و هواداران سجاد غریبی، هالک ایرانی و مارتین فورد، پهلوان مهیب، نبرد آتی را نبرد قرن نامیده اند چون بزرگترین هالک های مافوق سنگین وارد رینگ خواهند شد. اما با این حال این اولین حضور هر دو هالک مافوق سنگین در رقابت های هنرهای رزمی ترکیبی خواهد بود.

شما در سال های اخیر در عرصه پاورلیفتینگ فعال بوده اید. چرا تصمیم گرفتید تا برای نخستین بار در "مسابقات رزمی ام ام ای" شرکت کنید، با توجه به این که این ورزش در ایران، به طور رسمی مجاز شناخته نشده است؟

همه این قضایا از دعوتنامه رسمی "ام ام ای" و تقاضای خود "مارتین فورد" شروع شد که عنوان آن این بود: " مرا به سک چالش دعوت کن". البته من رزمی کار حرفه ای نیستم و حدود ۱ سال و نیم است که زیر نظر مربی به ورزش رزمی روی آوردم چرا که فعالیت من فقط در حوزه "پاورلیفتینگ" برای من کافی نبود و بحث ورود به دنیای کشتی کج مطرح شد. در رابطه با این دعوت رسمی نیز باید بگویم که هنوز جواب قطعی و رسمی نداده ایم و تا ماه آینده جواب قطعی خود را همراه با عقد قرار داد اعلام خواهم کرد.

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...