توضیحات فتحی درباره مجیدی، جپاروف، حسینی و آدبایور

توضیحات فتحی درباره مجیدی، جپاروف، حسینی و آدبایور


سرپرست استقلال می گوید حسینی سرمایه این باشگاه است و از او حمایت می کند.
به گزارش تیتر برتر ؛

امیرحسین فتحی درباره حضور مجیدی در استقلال به عنوان مربی گفت: پیش از این نیز گفته بودم که همیشه ارتباط من با فرهاد مجیدی خوب بوده و با ایشان در ارتباط بودم و بعد از حضور در استقلال نیز ارتباط بیشتر بود. فرهاد مجیدی از سرمایه های بزرگ باشگاه استقلال است و قطعا حضور آقای مجیدی می تواند برای باشگاه بزرگ استقلال مفید باشد و امیدوارم ایشان در کنار آقای شفر به تجربیات خود اضافه کند.

 

وی افزود: از همین نیم فصل در خدمت آقای مجیدی هستیم و ایشان به کمپ ما در قطر اضافه می شود. از ماه قبل مذاکراتی با مارتین فولکر داشتیم که از مربیان خوب و جوان و البته جوان پرور هستند به ما اضافه می شوند.

فتحی درباره سفر استقلال به قطر اضافه کرد: مقدمات سفر تیم ما به قطر فراهم شده و کمپ دو هفته ای در این کشور خواهیم داشت. تیم روز یکشنبه به سمت دوحه پرواز خواهد کرد.

 

سرپرست استقلال درباره احتمال حضور آدبایور بیان کرد: این اسامی صحت ندارد و من این اسامی را در فضای مجازی دیدم. از ماه گذشته با درخواست آقای شفر لیستی را تهیه و با تمامی این افراد به صورت مستقیم و با واسطه مذاکره کردیم. با توجه به محدودیت ها از جمله محدودیت مالی با این بازیکنان مذاکره کردیم.

 

وی درباره وضعیت حسین حسینی و جپاروف اظهار داشت: ایشان تا پایان فصل قرارداد دارند و بازیکن تیم ما محسوب می شوند. ایشان سرمایه ما هستند و از او حمایت می کنیم. با جپاروف مذاکره کرده و به او پیشنهاد خود را ضمن پرداخت بخشی از طلبشان، ارائه کردیم. منتظر جواب او هستیم و از نام او صرف نظر نخواهیم کرد.

/ورزش 3
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...