فوتبال

کدام تیم شگفتی ساز جام می شود؟ عراق یا ویتنام ؟


سوال بزرگی که تمام هواداران تیم ملی در این لحظه درگیر آن هستند، این است که ویتنام یا عراق؟! با نمایشی که از آنها شاهد بودیم باید از کدام ترسید؟!
به گزارش تیتر برتر ؛

کارلوس کی‌روش باهوش می‌دانست که ویتنام و عراق قادر به انجام دادن چه شگفتی هستند، شاید این دو تیم برای مخاطبین جام ملت‌های آسیا2019 در اولین گام دور گروهی این رقابت‌ها چشم‌نواز و تحسین‌برانگیز ظاهر شده باشند، اما برای کی‌روش آنها از ماه‌ها پیش محترم و تحسین برانگیز بودند! به همین دلیل هم او بلافاصله پس از پایان نبرد تیمش در محمد بن زاید، تصمیم گرفت تا با دفترچه محرمانه‌اش راهی زاید اسپورت سیتی شد!

سوال بزرگی که تمام هواداران تیم ملی در این لحظه درگیر آن هستند، این است که ویتنام یا عراق؟! با نمایشی که از آنها شاهد بودیم باید از کدام ترسید؟! باید جانب احتیاط را در برابر کدام یک از آنها رعایت کرد؟! این سوال با توجه به نمایش بسیار زیبا و با کیفیتی که از هردو تیم حاصل شد، طبیعی و کاملاً منطقی است، چرا که هم ویتنام و هم عراق، هردو برای دنبال کردن رویاهایشان در امارات حاضر شده‌اند و باج به هیچ تیمی نمی‌دهند.

هانگ سئو پارک تیمی را راهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا کرده است که با توجه به شکستش در گام نخست مرحله گروهی، از آن می‌توان به عنوان یک مدعی برای صعود به دور بعدی یاد کرد، تیمی که عراق، پیروز میدان را تا لحظه آخر جان به لب کرد و برای 2بار از حریف سرسختش به پیش افتاد و در یک قدمی پیروزی قرار گرفت که در نهایت به دلیل نبود تجربه کافی آن را از دست داد تا عراقی ها 3 امتیاز حساس این دیدار را از آن خود کنند.

عراق2019 متفاوت با آن عراق2015 است، خط دفاع مردان کاتانیچ چندان حرفی برای گفتن نداشت و در برابر خط حمله ویتنام سرعتی و زهردار اشتباه‌های بزرگی را مرتکب شد، اما خط هافبک و خط حمله بغدادی‌ها به طرز شگفت‌آور با کیفیت و خطرناک نشان داد که دست آخر نیز پیروزی‌شان بر روی تجربه و خوش‌فکری آنها حاصل شد؛ هرچند که کاتانیچ در نیمه نخست با اشتباه فاحش خود و نیمکت نشین کردن قوای با کیفیت هجومی‌اش راه را برای ویتنام باز کرده بود تا دروازه‌اش را دائماً تهدید کند و حالا با درس عبرتی بهتر در برابر یمن قرار خواهد گرفت تا از همان ابتدا با چهره‌ای مقتدر ظاهر شود.

فعلاً تنها نگرانی که باید داشت، ویتنام است! تیمی که نشان داد سرعت، قدرت بدنی بالا و استقامت و کار گروهی را به بهترین شکل ممکن درک کرده است و در برابر ایران برای بقای خود خواهد جنگید، چرا که آنها با از دست امتیازات نبرد دوم خود، رسماً از این رقابت‌ها کنار خواهند رفت تا با تمام وجود در برابر یوزهای پارسی قرار بگیرند.

دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...