آماده سازی مسیر اربعین در شلمچه با صرف 200 میلیون تومان اعتبار

خوزستان :

آماده سازی مسیر اربعین در شلمچه با صرف 200 میلیون تومان اعتبار


مدیر سازمان ترافیک و حمل و نقل عمومی خرمشهر گفت: اکثر مسائل ترافیکی و امور مربوط به جابه جایی زوار برعهده سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری خرمشهر واگذار شده که تاکنون در حدود 200 میلیون تومان اعتبار به همین منظورهزینه شده است.
به گزارش تیتر برتر ؛

مصطفی میاح پور در گفت و گو با خبرنگارتیتربرتراظهار کرد: طبق تصمیم ستاد اربعین شهرستان خرمشهر مسئولیت راه های مسیر شلمچه که شامل اکثر مسائل ترافیکی و جابه جایی زوار است به شهرداری و سازمان حمل و نقل عمومی محول شده است. 


وی به آغاز اقدامات اجرایی از 20 روز گذشته اشاره کرد و گفت: از 20 روز پیش انجام برخی کارها همچون نصب علائم راهنمایی و رانندگی و بستن مسیرهای حادثه خیز در دستور کار شهرداری قرار گرفت و کار در پنج کیلومتر از مسیر 15 کیلومتری مسیر جاده شلمچه توسط سازمان.حمل و نقل عمومی خرمشهر آغاز شد. 
مدیر سازمان حمل و نقل عمومی خرمشهر از نصب چراغ های راهنمایی در تمام میادین و سه راه شلمچه، رنگ آمیزی جداول و دیورارهای بتنی حائل به عنوان دیگر اقدامات انجام شده توسط این سازمان یاد کرد. میاح پور با تاکید بر اینکه زائران اربعین امسال شاهد مشکلات ترافیکی کمتری در مرز شلمچه خواهند بود، توضیح داد: سال گذشته برخی مشکلات ترافیکی وجود داشته که امسال احصا شدند و توسط فرمانده راهور برنامه ریزی های ترافیکی در راستای رفع آنها انجام شده و اقدامات صورت گرفته نیز بهتر از سال گذشته است. وی افزود: از طرف دیگر امسال طبق برنامه ریزی های انجام شده خوردوها از جاده اصلی تردد نخواهند کرد و مسیر دومی برای گذر خودروها تعریف شده است که بر همین اساس در بحث ترافیک امسال به نسبت سال های گذشته مشکلات کمتری در مرزشلمچه وجود خواهد داشت.


خبرنگار:سمیه اریس


دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...