بهره مندی 50 مددجو تحت حمایت از کارگاه پیشگیری از اعتیاد

مدیر کمیته امداد شهرستان خرمشهر :

بهره مندی 50 مددجو تحت حمایت از کارگاه پیشگیری از اعتیاد


همایش و کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدرو آشنایی با تبعات مصرف مواد اعتیاد آور جدید برای 50 مددجو تحت حمایت کمیته امداد خرمشهر برگزار شد.
به گزارش تیتر برتر ؛

رئیس کمیته امداد شهرستان خرمشهر با اشاره به اینکه نوجوانان و جوانان بیش از سایر افراد جامعه در معرض خطرات ناشی از مواد مخدر قرار دارند گفت: یکی از مهم ترین برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد به مواد مخدراست که با همکاری سایر نهاد ها درصدد برگزاری دوره‌های آموزشی متعددی در سطح شهرستان هستیم . 


ناصر زاده با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ مددجوی تحت پوشش در کارگاه های آموزشی شرکت کردند بیان کرد: مهم ترین برنامه‌های کمیته امداد اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دقیق به خانواده ها ی تحت حمایت است و برگزاری این کارگاه های آموزشی باعث یادگیری و آشنایی خانواده ها با این پدیده خانمان سوز اعتیاد می شود . 
وی به نقش حائز اهمیت خانواده در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: با برگزاری دوره‌های آموزشی برای خانواده‌ها تلاش داریم روش‌های صحیح پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فرزند پروری را ارائه داده  واز گرایش فرزندان به سمت اعتیاد جلوگیری کنیم. رئیس کمیته امداد شهرستان خرمشهر با اشاره به اینکه کارگاه آموزشی با هدف توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت برگزار شده است، گفت: در این کارگاه آموزشی مددجویان و فرزندان آنها با عوارض و خطرات انواع مواد مخدر آشنا شده و روش های پیشگیری و چگونگی مقابله با آنها را فرا می گیرند. وی در پایان افزود:  یکی از مشکلات عمده ی نسل جوان جامعه ، تهدید گرایش به مواد مخدر است که نیازمند یک عزم  ملی و همگانی برای ریشه کن کردن این معضل  اجتماعی را می طلبد.


 خبرنگار:سمیه اریس


دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...