کمیته امداد

خوزستان

نظارت کمیته امداد خرمشهر، ازبیش ازهزار فرصت شغلی مددجویان


معاون کمیته امداد خرمشهراز طرح اجرای نظارت بریکهزار و935شغل مدد جو تحت حمایت این نهاد خبر داد.
به گزارش تیتر برتر ؛

درویشی گفت:کمیته امداد درابتدایی سال از فرصت‌های شغلی ایجاد شده که بیش از ده هزار مورد است که ازطریق استعدادسنجی، ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، بازدید کرده است، تا مددجویان با تکیه بر توانایی‌های خود بتوانند به خودکفایی و استقلال اقتصادی دست یابند . 

وی بیان کرد: نظارت بر طرح‌های اشتغال‌زایی یکی از مهم‌ترین فعالیت کمیته امداد در عرصه توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت است که این امر پایدارسازی و توسعه طرح‌های اشتغال را به همراه دارد. 

معاون کمیته امداد افزود: ناظر فنی در کنار مراجعه حضوری به محل اجرای طرح، مشاوره و راهنمایی‌های لازم را نیز در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات به مجریان ارائه می‌کنند. 

درویشی با اشاره به اینکه ناظر در بازدیدهای خود مشاوره‌هایی در خصوص نحوه فروش محصولات و بازاریابی را نیز به مجریان طرح‌های خودکفایی ارائه می‌کنند، بیان کرد: نظارت بر طرح‌های اشتغال‌زایی یکی از مهم‌ترین فعالیت کمیته امداد در عرصه توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت است که این امر پایدارسازی و توسعه طرح‌های اشتغال را به همراه دارد. 

وی با اشاره به اینکه بیمه‌های تأمین اجتماعی از دیگر راهکارهای مهم کمیته امداد در پایدارسازی فرصت‌های شغلی است که در صورت تخصیص اعتبار و حمایت‌های ویژه می‌توانیم تمامی مددجویان را از مزایای آن برخوردار کنیم. 

 خبرنگار: سمیه اریس


دسته‌بندی‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...