لنوو

تاریخچه ی لنوو بزرگترین شرکت تولید کامپیوتر


شرکت لنوو به عنوان بزرگترین شرکت تولید کامپیوتر شناخته شده است و تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی با تکنولوژی بالا به فروش می رساند. محصولات زیر بخشی از تولیدات شرکت لنوو می باشند .
به گزارش تیتر برتر ؛

تاریخچه ی لنوو بزرگترین شرکت تولید کامپیوتر

شرکت لنوو به عنوان بزرگترین شرکت تولید کامپیوتر شناخته شده است و تعداد زیادی از دستگاه های الکترونیکی با تکنولوژی بالا به فروش می رساند. محصولات زیر بخشی از تولیدات شرکت لنوو می باشند .

لنوو

سرورها، لپ تاپ ها، کامپیوترهای رومیزی، رایانه های شخصی، تلفن های همراه و سایر محصولات الکترونیکی بخشی از این محصولات میباشد.

 محصولات ذکر شده از حداقل لوازم جانبی نمایندگی لنوو می باشد. لنوو یک سازمان چند ملیتی است که در حال حاضر ریشه ی آن در بیش از 65 کشور گسترش یافته است، بنابراین وقتی کسی سوال می کند که لنوو متعلق به کدام کشور است؟ حدس زدن آن کمی دشوار و گیج کننده است. بنابراین اگر واقعا میخواهید داستان منشا لنوو را بدانید، اجازه دهید به شما بگویم که Lenovo در اصل متعلق به یک شرکت چینی است.

لنوو  


واقعیت جالب در مورد لنوو

برند های فن آوری شناخته شده تر همچنان مانند اپل، گوگل، مایکروسافت، سامسونگ، اینتل و چندین شرکت دیگر هستند. با این حال، اگر شما به تاریخچه بسیاری از این شرکت ها نگاهی بیندازید، خواهید دید که بسیاری از آنها از یک محصول واحد بسیار خوب شروع کردند.

با گذشت زمان، از هم جدا شدند و انواع مختلفی از محصولات با کیفیت را تولید کردند. امروزه بسیاری از این برندهای بین المللی، انواع مختلف فناوری های مصرفی، رایانه های شخصی، گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های جانبی، لوازم خانگی ، تلویزیون ، پخش کننده های رسانه ای و غیره از محصولات این شرکت ها می باشند.

لنوو

تاریخچه لنوو

پس از آن شرکت های دیگری مانند لنوو وجود دارد. دوستداران تکنولوژی مانند شما و من ممکن است با نام تجاری لنوو آشنا باشند. با توجه به اینکه لنوو در صنعت فناوری بسیار شگفت انگیز است، ما لیستی ازچند واقعیت جالب، قابل توجه و شگفت انگیز در مورد لنوو ذکر کرده ایم. 

لنوو در سال 1984 تاسیس شد ، بنابراین قدیمی تر از هوآوی و اچ تی سی می باشد.

لنوو یا Legend

لنوو به مدت 15 سال به عنوان "Legend" شناخته شده بود. فقط چند سال پس از شروع کار نام این شرکت، از New Technology Developer به Legend تغییر یافت، که تحت نام جدیدی بود که لنوو اولین موفقیت خود را به دست آورد.

در سال 1990 لنوو نسخه Legend PC، نخستین رایانه شخصی خود را با نام تجاری و اولین موفقیت واقعی خود منتشر کرد.

در سال 1988، لنوو پس از ارسال آگهی استخدام، کارکنان خود را چهار برابر کرد.

در طول سال 2003، لنوو حدود 30 میلیون دلار برای تبلیغ مجدد و تبلیغ نام جدیدش صرف کرد.

قرارداد لنوو با مایکروسافت

لنوو در سال 1997 قرارداد سودآوری با مایکروسافت بست. تا اواخر دهه 1990، بسیاری از موفقیت های لنوو محدود به چین بود. شرکت لنوو در سال 1997 با مشارکت مایکروسافت به عنوان یک شرکت بین المللی به رسمیت شناخته شد. در آن زمان، این شرکت تجاری سودآورترین شرکت، هر ساله در چین بود .

خرید شرکت IBM توسط شرکت لنوو

در سال 2005، لنوو بخش رایانه IBM را به دست آورد، و سومین شرکت بزرگ رایانه شخصی در جهان بود. حرکت ناهماهنگ زمانی بود که لنوو بخشی از کامپیوتر IBM را خریداری کرد. در بیشتر کشورهای غربی، IBM پیروی بسیار خوبی با موفقیت لنوو داشت و عمدتا محدود به چین بود.

لنوو

لنوو بعد از خرید کسب و کار شخصی محاسبات IBM، سومین تولید کننده PC در جهان شد. با نگاهی به گذشته، یکی از بهترین حرکت های تجاری بود که لنوو تا به امروز انجام داده است. لنوو اخیرا کسب و کار سرور ایکس 86 IBM را به عهده دارد، و به این شرکت کمک کرد تا جایگاه رقابتی بیشتری در بازار داشته باشد.

لنوو حدود 20 درصد از فروش جهانی کامپیوتر را دارد که در حال حاضر 65 درصد کل درآمد شرکت را تشکیل می دهد.

لوگو لنوو

لوگوی فعلی لنوو در سال 2015 به تصویب رسید. یک سری از حرکت های کسب و کار استراتژیک، لنوو را یک قدرت بزرگ جهانی در رایانه شخصی ساخته است.

شما در مورد لنوو چه فکر میکنید؟ آیا این واقعیت ها نظر شما را در مورد تولید کننده تکنولوژی مبتنی بر چین تغییر داد؟ آیا لیست کنونی گوشی های هوشمند موتورولا و لنوو نشان می دهد که لنوو حرکت مناسب را در ورود به بازار گوشی های هوشمند انجام داده است؟

لنوو در ایران

لنوو در ایران بیش از 10 سال است که مشغول فعالیت میباشد که دراین مدت توانسته بخش بزرگی از بازار لپ تاپ و تبلت و گوشی های همراه را به دست آورد و با توجه به گسترش خدمات پس از فروش لنوو و نمایندگی های لنوو در ایران رضایت کاربران را در این بخش به دست آورد.


دسته‌بندی‌ها:
تگ‌ها:

نظرات خوانندگان
در حال بارگیری ...